Recepty Grilovaný encián so šalátikom

Suroviny

Na šalátik

4 ks enciánu

4 PL olivového oleja

sušené čili

mleté čierne korenie

soľ

provensalské korenie

uhorka

farebné papriky

mäsitá paradajka

červená cibuľa

olivový olej

citrónová šťava

soľ

korenie

Popis

Olivový olej zmiešame s čili, soľou, korením a provensalským korením.


Do tejto zmesi vložíme syry a poobaľujeme ich.


Grilujeme z každej strany asi 2 – 3 minúty.


Grilovaný encián so šalátikom

Podávame s farebným šalátikom, na ktorý nakrájame všetku zeleninu na maličké kocky a jemne dochutíme citrónom, olejom, soľou a korením. Odporúčame konzumovať s tmavým pečivom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 5. 8. od 8:00 hod. do 11. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8