Recepty Chia mangový puding

Suroviny

½ hrnčeka chia semiačok
1 mango (zrelé)
stévia (prípadne javorový sirup, med alebo agáve)
goji (alebo iné ovocie, aké sezóna dá)

Popis

Jednu šálku mlieka odložíme a druhú šálku zmiešame s mangovým pyré (pripravené z ošúpaného, nakrájaného manga, ktoré sme pomixovali). Chia semiačka rozdelíme na polovicu a pridáme do oboch zmesí. Metličkou alebo vidličkou ich dobre spolu premiešame. Chia majú osobitú vlastnosť, že želírujú. Po chvíľke uvidíme, že zmes začne hustnúť.

Mangový chia puding nalejeme do polovice pripravených pohárikov, necháme stuhnúť v chladničke a po pol hodinke zalejeme čistým pudingom.

Chia mangový puding Pred podávaním ozdobíme ovocím a osladíme napríklad javorovým sirupom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 14. 10. od 8:00 hod. do 20. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4