icon_search
  • icon_forward_link Kvalitná kozmetika Pro Formula
  Pro Formula je výnimočný 
rad kvalitných produktov 
za dobrú cenu
  Pro Formula je výnimočný 
rad kvalitných produktov 
za dobrú cenu

  Pro Formula je výnimočný
  rad kvalitných produktov
  za dobrú cenu

  Objavte široký rad produktov Pro Formula
  vyvinutých špeciálne pre Tesco

  1 / 2

  Vlasová starostlivosť Pro Formula

  Predstavujeme vám našu profesionálnu starostlivosť o vlasy pre celú rodinu. Vyskúšajte unikátny rad produktov, ktoré spravia vaše vlasy nielen krásne, ale aj zdravé. Ako sa hovorí, vlasy sú korunou krásy.
  Šampóny

  Šampóny

  Náš rad profesionálnych šampónov je dostupný v rôznych vôňach i variantoch na riešenie špecifických problémov, a to vrátane obnovenia oslabených vlasov, tvorby lupín či ochrany farebnej stálosti. Samozrejmosťou sú aj produkty určené špeciálne pre mužov.
  Kondicionéry

  Kondicionéry

  Ochráňte svoje vlasy pomocou správneho kondicionéra, ktorý vlasy chráni, dodáva im lesk a vyhladzuje ich. Dodajte svojej korune krásy potrebnú silu vďaka novým kondicionérom z radu Pro Formula.
  Styling

  Styling

  Túžite po neodolateľných vlasoch? Vyskúšajte nové stylingové produkty z radu Pro Formula, napríklad lak s ultra ľahkým zložením, ktorý posilňuje vlasové vlákna. Alebo by ste svojim vlasom radšej dopriali objem či skvostný lesk? Aj to je možné vďaka výberu správneho stylingového produktu.
  1 / 1

  Holenie s Pro Formula

  Pocit z pohodlného a efektívne holenia je skutočne nenahraditeľný. Výrobky Pro Formula sú vytvorené tak, aby dosiahli výsledky, ktoré očakávate. S nimi nečakajte žiaden zádrhel!
  Pre mužov

  Pre mužov

  Všetky holiace strojčeky, žiletky, krémy či gély, ktoré potrebuje každý muž na dokonale hladké oholenie bez podráždenej pokožky.
  Pre ženy

  Pre ženy

  Nový rad holiacich strojčekov, žiletiek, krémov a gélov, s ktorými bude mať každá žena nádhernú a hladkú pokožku.
  1 / 1

  Dokonalý úsmev s Pro Formula

  Nepodceňujte zubnú starostlivosť! Vyberte si z radu produktov pre deti aj dospelých, ktoré vrátia žiarivý úsmev na vašu tvár. K úsmevu dopomôžu aj výborné ceny našich výrobkov.
  Doplnková starostlivosť

  Doplnková starostlivosť

  Vďaka doplnkovej starostlivosti z radu Pro Formula bude váš úsmev žiariť zdravím a krásou. Vyskúšajte zubnú niť, sprej na osvieženie dychu, čistiace mätové tablety či nový produkt – bieliace pero.
  Zubné pasty

  Zubné pasty

  S našou zubnou pastou bude váš úsmev neodolateľný. Dosiahnete s nimi viditeľné výsledky už za krátky čas, či už si zvolíte bylinkovú na citlivé zuby alebo na ochranu ústnej dutiny.
  Pre deti

  Pre deti

  Starostlivosť o zuby je dôležitá už od útleho veku, preto treba dbať na jej dôkladnosť aj v prípade našich najmenších. V našej ponuke preto nájdete zubné kefky vhodné pre deti od 0 do 6+ rokov, ako aj špeciálne zubné pasty s ovocnou či mätovou príchuťou pre chlapcov i dievčatá.
  1 / 1

  Pro Formula sa postará o vašu pokožku aj tvár

  Pokožka na tele aj tvári si vyžaduje starostlivosť celý deň aj noc. U nás nájdete profesionálnu pomoc pre neho aj pre ňu, ktorá sa o vás postará od hlavy až po päty. Stačí si vybrať.
  Kúpeľ

  Kúpeľ

  Užívajte si sviežosť a čistotu s našou širokou ponukou sprchových gélov či tekutých i tuhých mydiel pre neho aj pre ňu. Vychutnajte si dokonalý relax v teplej vani s penami či soľami do kúpeľa.
  Pleťová starostlivosť

  Pleťová starostlivosť

  Naše mlieka a séra prospejú aj vašej pokožke, kvalitné gély, pleťové vody, pílingy či odličovacie prípravky ju zas dokonale vyčistia a pleťové krémy Pro Formula ju ochránia. Nezabudnite sa postarať ani o svoje nechty so špeciálnymi odlakovačmi.
  Výrobky z bavlny

  Výrobky z bavlny

  Jemná starostlivosť v podobe vatových tampónov, tyčiniek do uší a výrobkov každodennej hygieny zo 100 % bavlny. Vyberte si z našej ponuky výrobkov z radu Pro Formula či Avoure.
  Deo

  Deo

  Užívajte si pocit sviežosti počas celého dňa a vyberte si z našej ponuky antiperspirantov či dezodorantov, vrátane guľôčkových, s príjemnou vôňou, so zložením, ktoré chráni vaše oblečenie, prípadne určených na citlivú pokožku.
  Pre pánov

  Pre pánov

  Pokiaľ ide o holenie, pánska pokožka má špecifické nároky, preto sa o ňu postarajte kvalitnými produktmi. Nezabudnite použiť vhodnú penu či gél a nezabudnite ani na upokojujúce balzamy či tradičnú alebo chladivú vodu po holení.
  Pre dámy

  Pre dámy

  Ponúkame produkty na intímnu starostlivosť, hygienické vložky, tampóny či inkontinenčné vložky. Ostaňte svieže a v suchu vďaka produktom navrhnutým špeciálne pre potreby žien.
  Zdravie

  Zdravie

  Naše novinky vám pomôžu uchovať si pevné zdravie. Vyberte si z rôznych doplnkov výživy či tabliet plných minerálov a vitamínov, a nezabudnite ani na ochranu počas intímnych okamihov so svojou partnerkou či s partnerom.
  1 / 2

  Hypoalergénne produkty Pro Formula

  Citlivá pokožka potrebuje citlivú starostlivosť. Doprajte si kvalitné mydlá značky Pro Formula, ktoré nebudú dráždiť vašu pokožku ani peňaženku.
  Tekuté mydlo

  Tekuté mydlo

  Hypoalergénne tekuté mydlo s výťažkom z arniky je špeciálne vytvorené s jemným zložením vhodným na citlivú pokožku so sklonom k alergiám. Výťažok z arniky upokojuje podráždenú pokožku a prirodzené zložky obsiahnuté v tekutom mydle účinne očisťujú a ošetrujú pleť.
  Hypoalergénne mydlo

  Hypoalergénne mydlo

  Hypoalergénne mydlo je nielen výborný kozmetický prostriedok, ale aj prírodný prací prostriedok. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.
  1 / 1
  Nakupujte online. 
Je to rýchle a pohodlné

  Nakupovanie online s Tesco je jednoduché a rýchle!
  Získajte zľavu na svoj prvý nákup z viac ako 14 500 výrobkov, 
  ktoré vám doručíme až k vašim dverám. Pozrite sa, ako to funguje.

  Nakupovanie online s Tesco je jednoduché a rýchle!
  Získajte zľavu na svoj prvý nákup z viac ako 14 500 výrobkov, 
  ktoré vám doručíme až k vašim dverám. Pozrite sa, ako to funguje.