Dieťa Predškolák Oslava pre deti: Základom sú hry, jedlo a hudba

Veselí priatelia, dobrá zábava a usmievavé tváričky sú základom každej úspešnej party. Existujú však detaily, ktoré detský žúr ešte vylepšia. Je čas zaplniť stoly, pustiť vhodnú hudbu a vrhnúť sa do víru zábavy!

Jedlo na detskú oslavu

Žiadna párty sa nezaobíde bez lahodných drobností na jedenie, ktoré sú stále k dispozícii účastníkom, unaveným zábavou. Najlepšie sa osvedčujú jedlá, ktoré sa ľahko podávajú v malých porciách a dajú sa zjesť na jeden šup. Vyhnete sa zbytočným škvrnám aj nutnosti vyčleniť miesto určené na jedenie.

Skvelým nápadom je tiež rôznorodé menu. Odporúčame:

Hry pre deti

Zásada, že lepšie je vybočiť zo zabehnutých schém, dokonale platí aj pre hry. Naplánujte deťom zaujímavé úlohy, nech sa neobmedzujú na hry pri počítači! Máte záhradu? Zorganizujte pátranie po skrytom poklade.
Nemajte strach, ak máte doma málo miesta. Deti neodmietnu účasť v súťaži o najlepší obrázok ani hru so slovíčkami. Nezabudnite však hru vopred dobre pripraviť a tému prispôsobiť záujmom detí.

Pri výbere hier:

  • voľte také hry, pri ktorých je možné deti ustrážiť
  • hry musia byť atraktívne, ale predovšetkým bezpečné pre deti
  • možno budete jedinou osobou, ktorá na oslave stráži, preto sa vyhnite úlohám, kedy by ste museli každého účastníka sledovať oddelene

Hudba na detskú oslavu

Pripravený zoznam pesničiek zaistí dobrú zábavu už pred začatím párty. Poproste svoje dieťa o pomoc, nech vám povie, aké pesničky má rado a čo by chcelo na svoje oslave počúvať. Bude to skvelá príležitosť spoznať záľuby vášho dieťaťa a prípadne prebudiť uňho záujem aj o inú hudbu.

Výzdoba

Tématické akcie majú vždy úspech. Ak sa rozhodnete usporiadať pirátske narodeniny, pamätajte, že výzdoba bytu tomu musí zodpovedať. Umelý papagáj na ramene ešte nikomu neuškodil! Samozrejme sa nemusíte obmedzovať na jedinú tému, ale nezabudnite na dekorácie ako sú héliové balóniky či papierové reťaze. Atmosféru zábavy zažije každý, kto nahliadne k vám domov.

Pozvánky

Už sme pripravili menu, hry, hudobné atmosféru a dekorácie. Je čas pozvať hostí! Navrhnite pozvánky so svojím dieťaťom. Môžete ručne vytvoriť vzor, ​​naskenovať ho a vytlačiť vo viacerých kusoch, vytvoriť pozvánku na počítači alebo ju nakresliť.

Vzhľadom na to, že ručne vyrobené pozvánky sú častou voľbou, je čas, aby ste si vy niečo zopakovali a predškolák sa naopak niečo naučil. Kto, koho, kedy, kam a pri akej príležitosti pozýva? Odpovede na tieto otázky vám umožnia pozvánku správne upraviť.

Rodičovský tip:
Keď budete hovoriť s rodičmi účastníkov oslavy, treba im oznámiť predpokladaný čas trvania, aby ste nemuseli uspávať celú bandu.

Želáme vám dobrú zábavu!

Vytlačiť stránku
Zdielať článok