icon_search

  Nájdite ten správny bicykel pre celú rodinu

  Odvezte si naše čerstvé potraviny

  domov na novom bicykli.

  Pozrieť produkty icon_forward_link

  Z našej tohtoročnej ponuky si dokáže vybrať bicykel podľa svojich predstáv určite každý! Vytvorili sme bohatý zoznam bicyklov pozostávajúci zo 4 základných typov: mestské a trekingové bicykle pre všetkých, ktorí radi brázdia ulice miest, skladacie bicykle pre tých, ktorí často využívajú verejnú dopravu, detské bicykle perfektnej kvality a horské bicykle pre všetkých milovníkov adrenalínu a jazdy v teréne.

  Neviete sa rozhodnúť? Pozrite si celú ponuku bicyklov, ktoré si môžete kúpiť našich obchodoch za akciové ceny.

  Dostupnosť

  Objavte široký výber bicyklov

  v našich obchodoch po celom Slovensku.

  Cena

  Snažíme sa vám zaistiť ceny

  porovnateľné s konkurenciou.

  Kvalita

  V našej ponuke nájdete iba bicykle

  od prvotriednych autorizovaných dodávateľov.

  Pred prvým použitím navštívte autorizovaný servis bicyklov

  Vážení zákazníci, aby ste si v budúcnosti mohli uplatniť záruku pri reklamácii, je nevyhnutné absolvovať ešte pred prvým použitím bicykla garančnú prehliadku. Bicykle sú v obchode iba zmontované a je potrebné, aby každý zákazník so svojím bicyklom navštívil autorizovaný servis. Tam odborníci váš bicykel skontrolujú, nastavia a pripravia na používanie.

  Ďakujeme vám za pochopenie.

  Prezrite si letáky a katalógy

  Vyberte
  alebo vyberte typ obchodu nižšie a uvidíte presnú ponuku.

  Tesco Leták - budúci týždeň - budúci týždeň

  29. 01. - 04. 02. 2020

  Viac informácií  icon_contract  Letáková ponuka platí od 29. 1. od 8:00 hod. do 4. 2. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
  icon_information
  Detaily platnosti

  Tesco Leták - aktuálny týždeň - aktuálny týždeň

  22. 01. - 28. 01. 2020

  Viac informácií  icon_contract  Letáková ponuka platí od 22. 1. od 8:00 hod. do 28. 1. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
  icon_information
  Detaily platnosti

  Tesco Baby Magazín | Zima 2019/2020

  23. 12. - 30. 04. 2020

  Viac informácií  icon_contract

  Tesco Magazín | Zima 2019/2020

  02. 12. - 22. 03. 2020

  Viac informácií  icon_contract

  1  /  X
  Letáková ponuka platí od 29. 1. od 8:00 hod. do 4. 2. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
  Letáková ponuka platí od 22. 1. od 8:00 hod. do 28. 1. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.