icon_search

  Nájdite bicykel pre seba a svoje dieťa

  Pozrieť ponuku icon_forward_link

  Nenechajte si ujsť tohtoročný pestrý výber bicyklov pre všetkých členov rodiny. Nezabúdame ani na najmenších cyklistov, ani na tých, ktorí si potrpia na kvalite a štýlovom dizajne za dobrú cenu.

  V ponuke nájdete kvalitné detské bicykle vyrábané s ohľadom na bezpečnosť vašich detí, horské bicykle, trekingové a skladacie bicykle pre vyznávačov aktívneho životného štýlu, ale aj mestské bicykle na každodenné dobrodružstvá či na dochádzanie do práce. Navyše si môžete vybrať aj cyklistické doplnky pre deti a tiež cyklistické príslušenstvo pre dospelých.

  Neviete sa rozhodnúť? Pozrite si na našej webstránke ponuku bicyklov, ktoré si môžete kúpiť v jednom z našich obchodov. Upozorňujeme, že ponuka sa môže v jednotlivých obchodoch líšiť a môže sa pravidelne meniť. V prípade záujmu sa, prosím, informujte o aktuálnej ponuke v Centre služieb zákazníkom.

  Dostupnosť

  Dostupnosť

  Objavte široký výber bicyklov
  v našich obchodoch po celom Slovensku.

  Cena

  Cena

  Snažíme sa vám zaistiť ceny
  porovnateľné s konkurenčnými predajcami.

  Kvalita

  Kvalita

  V našej ponuke nájdete iba bicykle
  od autorizovaného dodávateľa.

  Pred prvým použitím navštívte autorizovaný servis bicyklov

  Pred prvým použitím navštívte autorizovaný servis bicyklov

  Vážení zákazníci, aby ste si v budúcnosti mohli uplatniť záruku pri reklamácii, je nevyhnutné absolvovať ešte pred prvým použitím bicykla garančnú prehliadku. Bicykle sú v obchode iba zmontované, takže je potrebné, aby každý zákazník so svojím bicyklom navštívil autorizovaný servis. Tam odborníci váš bicykel skontrolujú, nastavia a pripravia na používanie.

  Ďakujeme vám za pochopenie.

  Prezrite si letáky a katalógy

  Vyberte
  alebo vyberte typ obchodu nižšie a uvidíte presnú ponuku.

  Tesco Leták - aktuálny týždeň

  21. 10. - 27. 10. 2020

  Tesco Leták - aktuálny týždeň

  Viac informácií  icon_contract  Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
  icon_information
  Detaily platnosti

  Tesco Sviatočné prípravy

  20. 10. - 02. 11. 2020

  Tesco Sviatočné prípravy

  Viac informácií  icon_contract  Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
  icon_information
  Detaily platnosti

  Tesco Magazín | Jeseň 2020

  04. 09. - 19. 11. 2020

  Tesco Magazín | Jeseň 2020

  Viac informácií  icon_contract

  Tesco Baby Magazín | Jeseň 2020

  21. 08. - 21. 11. 2020

  Tesco Baby Magazín | Jeseň 2020

  Viac informácií  icon_contract

  1  /  X
  Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.