icon_search

  Veľkonočné pozdravy a priania: pohľadnice alebo SMS? Čomu dávate prednosť vy?

  Veľkonočné pozdravy a priania už dávno nie sú doménou len klasických pohľadníc. Oveľa častejšie využívame sms správy, elektronickú poštu či sociálne siete.

  Platnosť: 30.3 - 24.3.2017

  Podobne ako na Vianoce a Nový rok, aj počas Veľkej noci si spomíname na svojich najbližších, priateľov či kolegov. Možno práve o to viac sa potešíme, ak si v domovej schránke nájdeme prekvapenie vo forme veľkonočnej pohľadnice.

  Veľkonočné priania v sms správach

  V súčasnosti sú najčastejšie využívaným prostriedkom na posielanie veľkonočných pozdravov sms správy. Väčšina z nich už má prednastavený text a ten, komu takáto správa príde, ju môže rozosielať ďalej. A tak aj vy máte na výber či pošlete vlastný veľkonočný vinš  alebo prepošlete jeden od tých, ktoré ste dostali od niekoho iného.

  Nezabúdajte, že napísanie vlastného veľkonočného pozdravu je originálne a môže byť predsa len o niečo osobnejšie. Ak sa však necítite na vymýšľanie textu a nechcete sa uspokojiť s klasickým: „Príjemné prežitie veľkonočných sviatkov želá...,“ máme pre vás 10 tipov na milé i vtipné veľkonočné sms.

  Ženám veľa vody, chlapom veľa vínka, deťom nech vo vrecku zopár mincí cinká. Veselú Veľkú noc!

  Krásne a šťastné prežitie Veľkej noci, nech vás všetkých radosť a veselosť má vo svojej plnej moci. Nech sa u vás veľký dav šibačov točí, a nech dievky poriadny prúd vody zmočí.

  Keďže je to v mojej moci, tak ti prajem k Veľkej noci lásku, šťastie, zdravíčko, šunku, vínko, vajíčko. Veselé prežitie veľkonočných sviatkov praje...

  Dobrej šunky, mnoho vajec, k tomu ešte chleba krajec. Do pohára vínečka, k tomu veľa zdravíčka. Veselú Veľkú noc praje...

  Malé žlté kuriatka slávia sviatok jari, veľkonočným šibačom nech sa u Vás darí!

  Malý zajko ráno vstal, veselo sa usmieval. Slniečko ho hladkalo, bolo mu moc veselo. Práce má dnes moc a moc, prajem krásnu Veľkú noc....

  Želám vám ja veľa smiechu, na Veľkú noc len potechu. A v pondelok veľký zhon, ženám kúpačov plný dom. Veľa vody z potoka, nech ste svieže do roka.

  Na Veľkú noc v mojom vinši, nemôže byť pozdrav inší, ako: Dobrú kúpačku, aj s výslužkou do vačku!

  Malý zajko v tráve čupí, sleduje jak jar sa budí. Všetko živé raduje sa, na Veľkú noc hotuje sa. Privítajme sviatky jari, nech sa všetkým dobre darí.

  Korbáč, vodu, kraslíc moc, nech prinesie Veľká noc. Šťastie, zdravie, smiechu veľa, úprimne vám všetkým želá...

  Chcete prekvapiť? Pošlite tradičnú veľkonočnú pohľadnicu

  Napriek neustálemu rastu mobilnej komunikácie a nevyčerpateľných možností, ktoré ponúka internet, si klasické veľkonočné pozdravy formou pohľadníc stále nachádzajú svojich priaznivcov. Veď koho z nás nepoteší, ak si vo svojej poštovej schránke nájde prekvapenie vo forme pohľadnice?  Je zároveň dokázané, že na odosielateľa veľkonočnej sms zabudneme skôr ako na odosielateľa pohľadnice. Je to spôsobené práve tým, že počas dňa dostávame množstvo sms správ, avšak pohľadnice skôr výnimočne. Takže milé dámy, milí páni. Ak chcete niekomu spraviť radosť a príjemne ho prekvapiť, pošlite mu tradičnú veľkonočnú pohľadnicu. Verte, že na vás len tak ľahko nezabudne.

  Veľkonočné pozdravy a priania: pohľadnice alebo SMS? Čomu dávate prednosť vy?