icon_search

  AJ VÁŠ NÁKUP MÔŽE POMÔCŤ CHORÝM!

  Platnosť: 14.9 - 13.9.2017

  Starajte sa o zuby v septembri a pomôžte chorým. Tesco a značky elmex, meridol a Colgate totiž poskytnú 2% z predajov Dobrému Anjelovi.Dobrý anjel pomáha každý mesiac trom tisícom rodín s deťmi, ktoré bojujú so zákernou chorobou. Dobrý anjel im prispieva každý mesiac počas liečby pravidelným príspevkom a tak pomáha zvládnuť ťažkú situáciu.Rodinám s deťmi, kde otec, mamka alebo dieťa trpí rakovinou alebo dieťa trpí na inú zákernú chorobu, a kde táto choroba dostala rodinu do finančnej núdze. * detskú mozgovú obrnu, cystickú fibrózu, chronické zlyhanie obličiek, svalovú dystrofiu Duchenne, Downov syndróm, pooperačné a poúrazové stavy detí s trvalými následkami vyžadujúcimi nepretržitú opateru jedného z rodičov.

  AJ VÁŠ NÁKUP MÔŽE POMÔCŤ CHORÝM!

  Jedinečnosť Systému DOBRÝ ANJEL tvoria 3 piliere:

  1. Príspevky doručuje chorým do posledného centu - Peniaze prijímané v jednom mesiaci rozdeľujeme prvý pracovný deň nasledujúceho mesiaca medzi rodiny chorých do posledného centu a rovným dielom. Všetky náklady na chod organizácie sú hradené z iných zdrojov.
  2. Darca vždy presne vie, komu pomáha - každý Dobrý anjel má vlastné Anjelské číslo a heslo a môže si kontrolovať, komu sme doručili jeho príspevky. Vidí meno, adresu a príbeh príjemcu.
  3. Čiastka odpovedá 2% z celkových predajov (bez DPH) značiek Colgate, elmex a meridol v období 13. 9. 2017 až 7. 11. 2017 v rámci všetkých predajní spoločnosti TESCO STORES SR, a.s. na Slovensku bude spoločnosťami COLGATE-PALMOLIVE SLOVENSKO, s.r.o a TESCO STORES a.s poskytnutá neziskovej organizácii DOBRÝ ANJEL, n. o.