icon_search

  Vyberajte z jedinečných chutí Slovenska

  Vyberajte z jedinečných chutí Slovenska
  Tesco Tesco Tesco Tesco

  Nakupujte lokálne výrobky a podporujte slovenských výrobcov.

  Sme pyšní na to, že vám môžeme ponúknuť množstvo výrobkov priamo od slovenských farmárov a výrobcov. Ich nákupom tak získate nielen prvotriednu kvalitu či fantastickú chuť, ale zároveň tým podporíte našich malých a stredných domácich výrobcov, ich zamestnancov, vašich priateľov, susedov či príbuzných.
  Agrokarpaty

  Agrokarpaty

  Liečivé rastliny a plody pre výrobu čajov firmy AGROKARPATY sa pestujú v oblasti Pienin a Magury pod Vysokými Tatrami. Rastliny sa čistia a zberajú zväčša ručne. Všetky výrobky sú bez umelých chutí, farieb a aróm.
  Apimed

  Apimed

  Filozofia medovinárstva Apimed spočíva vo výrobe odrodových medovín rôznych druhov slovenského medu. Firma popri produkcii nakupuje široký sortiment druhových medov aj od overených včelárov z celého Slovenska.
  Búšlak oil

  Búšlak oil

  Bio slnečnicové slovenské oleje firmy Búšlak oil sú vyrobené tradičnými postupmi, jediným studeným lisovaním. Obsahujú mastné kyseliny omega-6 a omega-9, a vysoké množstvo vitamínu E i prírodných minerálnych látok..
  Farma Východná

  Farma Východná

  Farma Východná z Liptova sa riadi heslom: „Šetrné k prírode, prospešné pre nás.“ Venuje sa bio-chovu hovädzieho dobytka a oviec za účelom produkcie mlieka. Ponúka exkluzívne syrové delikatesy a lahodné prírodné syry.
  DUMAS PLUS

  DUMAS PLUS

  Pekáreň DUMAS PLUS ručne vyrába v Hronskom Beňadiku 60 rôznych druhov výrobkov. Používa Granderovu technológiu úpravy vody pre pekárne, ktorá robí vodu biologicky cennejšou.
  Rybárstvo Požehy

  Rybárstvo Požehy

  Nachádza sa v oblasti horného Turca. Zameriava sa na chov lososovitých rýb mimoriadnej kvality. Výrobky neobsahujú chemické konzervačné látky, antioxidanty, stabilizátory a polyfosfáty.
  Cimbaľák

  Cimbaľák

  Rodinná firma Cimbaľák z východného Slovenska sa zameriava na výrobu kvalitných mäsových výrobkov. Z pestrej ponuky si môžete vybrať voňavé klobásky, párky či salámy.
  Viac slovenských vyrobkov nájdete v celom našom sortimente.
  Tesco Tesco Tesco Tesco

  Ktorí miestni dodávatelia sú dostupní v mojej obľúbenej predajni?

  Pozrite si zoznam všetkých miestnych dodávateľov vo vašej obľúbenej predajni Tesco alebo si prezrite mapu s predajňami.
  Zvoľte si predajňu, aby ste si mohli prezrieť zoznam všetkých miestnych dodávateľov vo vašom obľúbenom obchode.
  Nezmeškajte našu skvelú ponuku a kliknite na Tesco Online nákupy

  Nezmeškajte našu skvelú ponuku a kliknite na Tesco Online nákupy