Vyberajte z jedinečných chutí Slovenska

Vyberajte z jedinečných chutí Slovenska
Tesco Tesco Tesco Tesco

Nakupujte lokálne výrobky a podporujte slovenských výrobcov.

Sme pyšní na to, že vám môžeme ponúknuť množstvo výrobkov priamo od slovenských farmárov a výrobcov. Ich nákupom tak získate nielen prvotriednu kvalitu či fantastickú chuť, ale zároveň tým podporíte našich malých a stredných domácich výrobcov, ich zamestnancov, vašich priateľov, susedov či príbuzných.
Agrokarpaty

Agrokarpaty

Liečivé rastliny a plody pre výrobu čajov firmy AGROKARPATY sa pestujú v oblasti Pienin a Magury pod Vysokými Tatrami. Rastliny sa čistia a zberajú zväčša ručne. Všetky výrobky sú bez umelých chutí, farieb a aróm.
Apimed

Apimed

Filozofia medovinárstva Apimed spočíva vo výrobe odrodových medovín rôznych druhov slovenského medu. Firma popri produkcii nakupuje široký sortiment druhových medov aj od overených včelárov z celého Slovenska.
Búšlak oil

Búšlak oil

Bio slnečnicové slovenské oleje firmy Búšlak oil sú vyrobené tradičnými postupmi, jediným studeným lisovaním. Obsahujú mastné kyseliny omega-6 a omega-9, a vysoké množstvo vitamínu E i prírodných minerálnych látok..
Farma Východná

Farma Východná

Farma Východná z Liptova sa riadi heslom: „Šetrné k prírode, prospešné pre nás.“ Venuje sa bio-chovu hovädzieho dobytka a oviec za účelom produkcie mlieka. Ponúka exkluzívne syrové delikatesy a lahodné prírodné syry.
DUMAS PLUS

DUMAS PLUS

Pekáreň DUMAS PLUS ručne vyrába v Hronskom Beňadiku 60 rôznych druhov výrobkov. Používa Granderovu technológiu úpravy vody pre pekárne, ktorá robí vodu biologicky cennejšou.
Rybárstvo Požehy

Rybárstvo Požehy

Nachádza sa v oblasti horného Turca. Zameriava sa na chov lososovitých rýb mimoriadnej kvality. Výrobky neobsahujú chemické konzervačné látky, antioxidanty, stabilizátory a polyfosfáty.
Cimbaľák

Cimbaľák

Rodinná firma Cimbaľák z východného Slovenska sa zameriava na výrobu kvalitných mäsových výrobkov. Z pestrej ponuky si môžete vybrať voňavé klobásky, párky či salámy.
Viac slovenských vyrobkov nájdete v celom našom sortimente.
Tesco Tesco Tesco Tesco

Ktorí miestni dodávatelia sú dostupní v mojej obľúbenej predajni?

Pozrite si zoznam všetkých miestnych dodávateľov vo vašej obľúbenej predajni Tesco alebo si prezrite mapu s predajňami.
Zvoľte si predajňu, aby ste si mohli prezrieť zoznam všetkých miestnych dodávateľov vo vašom obľúbenom obchode.
Nezmeškajte našu skvelú ponuku a kliknite na Tesco Online nákupy

Nezmeškajte našu skvelú ponuku a kliknite na Tesco Online nákupy