icon_search
  Tesco finest Tesco finest

  Kto sú teda Fred a Flo?

  Nová značka od Tesco, ktorá kompletne nahrádza pôvodné produkty Tesco Loves Baby! Nech si už svet Fred&Flo predstavujete akokoľvek, vstúpite do pestrej krajiny plnej farieb, fantázie no najmä spokojných detí. Vitajte!

  Vieme, že rodičovstvo nie je len séria nablýskaných Instagramových fotiek, je však plné radosti z občas chaotického kúpania, špinavých odtlačkov ručičiek či ofučaných výrazov tváre! Tesco vyvinulo úplne nový rad kvalitných produktov, ktoré sa postarajú o vašich drobcov od hlavy až po päty – plienky, toaletné potreby, vlhčené obrúsky a užitočné príslušenstvo pre mamičku aj dieťatko.

  Malá pomoc s veľkým životným dobrodružstvom.

  Sústredíme sa na použitie najnovších technológií a výrobných procesov. Produktová rada našich plienok využíva špeciálnu trojkanálovú technológiu na udržanie komfortného sucha v plienke, ktoré dokáže rýchlo odstrániť vlhkosť a zabráni jej zdržiavaniu na jednom mieste. Navyše, plienky Premium poskytnú až 12 hodinovú absorpčnú ochranu, vybavené sú aj indikátorom vlhkosti a materiálom hodvábnym na dotyk. Všetky naše vlhčené obrúsky a toaletné potreby obsahujú prírodné výťažky buď z aloe vera, kamiliek alebo mandľového oleja. Medzi nimi tiež nájdete výrobky určené pre mimoriadne citlivú pokožku.

  Fred&Flo si zamilujete raz a navždy!
  Nová značka od Tesco, ktorá kompletne nahrádza pôvodné produkty Tesco Loves Baby! Nech si už svet Fred&Flo predstavujete akokoľvek, vstúpite do pestrej krajiny plnej farieb, fantázie no najmä spokojných detí. Vitajt...
  Zistiť viac
  Two children

  Recenzie zákazníkov

  "Tie nové Fred&Flo premium plienky sú super! Vydržia celú noc až do rána a malá ich vôbec nepreciká. V pomere cena a kvalita som maximálne spokojná."
  Mariana, Sečovská Polianka
  "My sme s Fred&Flo nemali žiaden problém, naša ich neprecikala ani raz a ani žiadne vyhádzanie. Sme naozaj veľmi spokojní."
  Edita, Bratislava
  "Plienky sú super, maximálna spokojnosť a dokonca aj dizajn je veľmi pekný. Čo sa týka prebaľovania, tak nám vydržia od večera asi tak od 21:00 až do rána a to vstávame až po 9:00."
  Lenka, Michalovce
  1 / 2

  Užite si našu baby ponuku

  Nezáleží na tom, ktorý výrobok Fred&Flo si vyberiete, každý vyčaruje milujúci úsmev na tvári vášho dieťatka. Stačí si vybrať!
  Whale

  Čo majú bábätká najradšej

  Our price
  Fred & Flo Ultra Dry plienky 4+ Maxi 46 ks (Kus = 0.15)
  Fred & Flo Ultra Dry plienky 4+ Maxi 46 ks
    699
  Pridať do nákupného zoznamu Pridané do nákupný zoznam
  Pridať do nákupného zoznamu
  Our price
  Fred & Flo Ultra Dry plienky 2 Mini 60 ks (Kus = 0.12)
  Fred & Flo Ultra Dry plienky 2 Mini 60 ks
    699
  Pridať do nákupného zoznamu Pridané do nákupný zoznam
  Pridať do nákupného zoznamu
  Our price
  Fred & Flo Ultra Dry plienky 3 Midi 54 ks (Kus = 0.13)
  Fred & Flo Ultra Dry plienky 3 Midi 54 ks
    699
  Pridať do nákupného zoznamu Pridané do nákupný zoznam
  Pridať do nákupného zoznamu
  Our price
  Fred & Flo Ultra Dry plienky 4 Maxi 50 ks (Kus = 0.14)
  Fred & Flo Ultra Dry plienky 4 Maxi 50 ks
    699
  Pridať do nákupného zoznamu Pridané do nákupný zoznam
  Pridať do nákupného zoznamu
  1 / 3

  Pozrite si pár tipov a inšpirácií

  Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.

  Prezrite si našu najmilšiu ponuku

  Tesco Leták - aktuálny týždeň

  27. 05. - 02. 06. 2020

  Tesco Leták - aktuálny týždeň

  Viac informácií  icon_contract  Letáková ponuka platí od 27. 5. od 8:00 hod. do 2. 6. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
  icon_information
  Detaily platnosti

  Tesco Magazín | Jar 2020

  23. 03. - 11. 06. 2020

  Tesco Magazín | Jar 2020

  Viac informácií  icon_contract

  Letáková ponuka platí od 27. 5. od 8:00 hod. do 2. 6. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.