icon_search
    Tesco finest Tesco finest

    Kto sú teda Fred a Flo?

    Nová značka od Tesco, ktorá kompletne nahrádza pôvodné produkty Tesco Loves Baby! Nech si už svet Fred&Flo predstavujete akokoľvek, vstúpite do pestrej krajiny plnej farieb, fantázie no najmä spokojných detí. Vitajte!

    Vieme, že rodičovstvo nie je len séria nablýskaných Instagramových fotiek, je však plné radosti z občas chaotického kúpania, špinavých odtlačkov ručičiek či ofučaných výrazov tváre! Tesco vyvinulo úplne nový rad kvalitných produktov, ktoré sa postarajú o vašich drobcov od hlavy až po päty – plienky, toaletné potreby, vlhčené obrúsky a užitočné príslušenstvo pre mamičku aj dieťatko.

    Malá pomoc s veľkým životným dobrodružstvom.

    Sústredíme sa na použitie najnovších technológií a výrobných procesov. Produktová rada našich plienok využíva špeciálnu trojkanálovú technológiu na udržanie komfortného sucha v plienke, ktoré dokáže rýchlo odstrániť vlhkosť a zabráni jej zdržiavaniu na jednom mieste. Navyše, plienky Premium poskytnú až 12 hodinovú absorpčnú ochranu, vybavené sú aj indikátorom vlhkosti a materiálom hodvábnym na dotyk. Všetky naše vlhčené obrúsky a toaletné potreby obsahujú prírodné výťažky buď z aloe vera, kamiliek alebo mandľového oleja. Medzi nimi tiež nájdete výrobky určené pre mimoriadne citlivú pokožku.

    Fred&Flo si zamilujete raz a navždy!
    Nová značka od Tesco, ktorá kompletne nahrádza pôvodné produkty Tesco Loves Baby! Nech si už svet Fred&Flo predstavujete akokoľvek, vstúpite do pestrej krajiny plnej farieb, fantázie no najmä spokojných detí. Vitajt...
    Zistiť viac
    Two children

    Recenzie zákazníkov

    "Tie nové Fred&Flo premium plienky sú super! Vydržia celú noc až do rána a malá ich vôbec nepreciká. V pomere cena a kvalita som maximálne spokojná."
    Mariana, Sečovská Polianka
    "My sme s Fred&Flo nemali žiaden problém, naša ich neprecikala ani raz a ani žiadne vyhádzanie. Sme naozaj veľmi spokojní."
    Edita, Bratislava
    "Plienky sú super, maximálna spokojnosť a dokonca aj dizajn je veľmi pekný. Čo sa týka prebaľovania, tak nám vydržia od večera asi tak od 21:00 až do rána a to vstávame až po 9:00."
    Lenka, Michalovce
    1 / 2

    Užite si našu baby ponuku

    Nezáleží na tom, ktorý výrobok Fred&Flo si vyberiete, každý vyčaruje milujúci úsmev na tvári vášho dieťatka. Stačí si vybrať!
    Whale

    Čo majú bábätká najradšej

    t d h m s
    -20%
    Fred&Flo pants detské plienky 34 - 42 ks 0.24 - 0.19 / 1 ks
    Fred&Flo pants detské plienky
    9,99 799
    Pridať do nákupného zoznamu Pridané do nákupný zoznam
    Pridať do nákupného zoznamu
    Ponuka je platná do24.10.2020.Pre Tesco Online nákupy je ponuka platná pre objednávky doručené do 24.10.2020.
    Kúpiť teraz
    t d h m s
    Fred & Flo vatové tyčinky 60 ks (1 ks = 0.01)
    Fred & Flo vatové tyčinky
      063
    Pridať do nákupného zoznamu Pridané do nákupný zoznam
    Pridať do nákupného zoznamu
    1 / 3

    Prezrite si našu najmilšiu ponuku

    Tesco Leták - aktuálny týždeň

    21. 10. - 27. 10. 2020

    Tesco Leták - aktuálny týždeň

    Viac informácií  icon_contract    Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
    icon_information
    Detaily platnosti

    Tesco Sviatočné prípravy

    20. 10. - 02. 11. 2020

    Tesco Sviatočné prípravy

    Viac informácií  icon_contract    Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
    icon_information
    Detaily platnosti

    Tesco Magazín | Jeseň 2020

    04. 09. - 19. 11. 2020

    Tesco Magazín | Jeseň 2020

    Viac informácií  icon_contract

    Tesco Baby Magazín | Jeseň 2020

    21. 08. - 21. 11. 2020

    Tesco Baby Magazín | Jeseň 2020

    Viac informácií  icon_contract

    Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.