Valentínske darčeky: X tipov ako vybrať vhodný darček pre muža a pre ženu

14. február sa nezadržateľne blíži a vy ešte stále neviete ako a čím prekvapiť vašu polovičku? Aj keď by Deň sv. Valentína mal byť najmä o čase trávenom spoločne a o venovaní sa jeden druhému, malá pozornosť poteší určite každého. V porovnaní s inými sviatkami, darčeky ku dňu zaľúbených sú možno lacnejšie, avšak osobnejšie.  A aj keď sú v tomto prípade vo všeobecnosti obdarovávané viac ženy ako muži, pár tipov na darček pre vášho Valentína máme aj pre vás, milé dámy.

Valentínsky darček pre ženu

Najtradičnejším a najočakávanejším darčekom pre Valentínku sú kvety. Ak by sme mali byť ešte detailnejší, tak jednoznačne vyhráva červená ružička. Čo však, vážení páni, od vás pravdepodobne neočakáva, je romantické vyznanie formou pohľadnice. A tak kombináciou kvietka a zamilovaného písma určite nič nepokazíte. Chcete jej však doslova vyraziť dych? Pošlite jej to do práce, domov či do školy po doručovateľovi. Samozrejme s pozvaním na príjemnú večeru pri sviečkach v útulnom podniku alebo priamo k vám domov. Že neviete variť? Verte, že to v tomto prípade nebude vôbec riešiť. Snaha a atmosféra sú počas valentínskeho večera tým najdôležitejším.

Sviatok zaľúbených je aj o intimite. Tak prečo jej nekúpiť niečo, čo bude aj pre vás veľmi príjemné? Veď kto by mal poznať krásu vašej milovanej osoby viac než vy? Áno, hádate správne. Darček v podobe sexy spodného prádla sa práve na Valentína hodí viac ako kedykoľvek inokedy. A ešte jeden tip. Nebojte sa experimentovať a kúpiť kľudne aj odvážnejší kúsok bielizne venovaný len vám dvom.

Ďalším spôsobom, ako prekvapiť a dojať ženu vášho srdca je, venovať jej spoločný pobyt. Niekde, kde viete, že túži ísť. Najväčší efekt to bude mať, ak je to niečo, čo vám dávnejšie spomínala, ale vy ste o tom vtedy nechceli ani počuť... Vaša drahá to bude brať tak, že ste to spravili naozaj len kvôli nej a kvôli tomu, aby ste strávili krásny čas spoločne v jej vysnívanej destinácii.

Valentínsky darček pre muža

Snáď najtypickejším valentínskym darčekom, ktorý zvyknú dámy svojim Valentínom venovať, samozrejme v prípade, že za darček nepočítame zamilované sms, sú rôzne vtipné boxerky. Ak ste túto možnosť v minulosti ešte nevyčerpali, kľudne to vyskúšajte.

Ak pozvanie na večeru nechávate na neho, venujte mu/ vám spoločný relax v podobe súkromného wellnessu, prípadne masáži vo dvojici. Pre tých menej hanblivých môže byť príjemným spestrením aj čoraz populárnejšia tantrická masáž.

Ak však hľadáte niečo viac adrenalínové, kúpte mu napríklad jazdu v športovom aute. Špičkové autá a krásne ženy je skutočne skvelé spojenie. Staňte sa preto jeho spolujazdkyňou a sledujte detskú radosť v jeho očiach. Verte, že na tento darček nikdy nezabudne.

Vyznanie lásky na svätého Valentína

Na záver máme jeden tip aj pre tých zamilovaných, ktorí svoje city ešte neprezradili. Otvorte si srdiečko a vyznajte lásku osobe, ktorú ľúbite. Ak to náhodou nevyjde, verte, že jej či jemu spravíte radosť a vy aspoň budete vedieť, na čom ste. Ak vám to však vyjde a získate lásku po ktorej túžite, bude to mať ešte jednu výhodu. Nikdy nezabudnete na dátum výročia vášho začiatku...

Deň sv. Valentína

Valentínske darčeky zo srdca

šťastného sv. Valentína