icon_search
  Obdarujte svojich priateľov či rodinu darčekovými poukážkami Tesco

  Obdarujte svojich priateľov či rodinu darčekovými poukážkami Tesco  Poukážky TESCO


  Neviete si dať rady s darčekom pre svojich blízkych? Uľahčite si to a darujte svojim priateľom či rodine darčekové poukážky Tesco. K dispozícii sú poukážky v hodnote 2 €, 5 €, 10 € alebo 20 €. Poukážky je možné uplatniť  vo všetkých obchodoch Tesco na Slovensku.

  Zakúpiť si ich môžete na informačných pultoch v našich obchodoch dvomi spôsobmi:

   

  Na faktúru


  Za faktúru je možné zaplatiť prevodovým príkazom alebo v hotovosti. V prípade predaja na faktúru je nutné najprv zaslať na adresu voucher_team_sk@tesco.com objednávku so všetkými náležitosťami; t.j. fakturačné údaje, IČO, DIČ, počet poukážok, nominálna hodnota, kontaktná osoba, telefónne číslo, prípadne adresa, na ktorú je potrebné faktúru doručiť. Poukážky sa vydávajú po zaplatení faktúry, resp. po pripísaní čiastky na účet spoločnosti Tesco Stores SR a.s.

  V hotovosti


  Priamo na oddelení reklamácií, resp. informácií, pričom tento spôsob môžete využiť v prípade, že máte záujem o menší počet poukážok. Darčekové poukážky môžete uplatniť vo všetkých obchodoch Tesco na Slovensku a platia na celý sortiment. Platnosť je 5 rokov od dátumu vydania. Podmienky využitia darčekovej poukážky:

  • Poukážku je možné použiť jednorazovo na úhradu tovaru vo výške jeho nominálnej hodnoty. Ak je hodnota zakúpeného tovaru nižšia ako hodnota poukážky, rozdiel sa nevracia. Ak je hodnota zakúpeného tovaru vyššia ako hodnota poukážky, je potrebné rozdiel doplatiť.
  • Platnosť poukážky je vyznačená priamo na darčekovej poukážke a nie je možné ju uplatniť po termíne platnosti.
  • Poukážku nie je možné vymeniť za peňažnú hotovosť.
  • Falšovanie a napodobňovanie poukážky je zakázané a môže byť trestné.