Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Rodičovské Združenie pri ZŠ slov. v Košútoch

Malí včelári pomáhajú včelám

V rámci projektu sa žiaci vo včelíne oboznámia so životom včiel a výrobou včelých produktov. Vybudujeme náučný chodník s edukačnými hrami do terénu s popisom včiel a úľa, poznávacie náučné tabule, model včely, ktoré budú slúžiť na zážitkové vyučovanie prírodovedných predmetov. Vysadíme včelí a motýlí záhon, hmyzí hotel a vyvýšené záhony, kde sa deti budú učiť skúmaním, pozorovaním a vlastnou prácou. Deti, ich rodičia a starí rodičia si budú môcť rozvíjať svoje pestovateľské zručnosti.

Región 64

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Sládkovičovo Fučikova 434

Počet hlasov

6152
Obec Veľký Grob

Aby naši seniori zostali naďalej aktívni

Cieľom projektu je získať finančné prostriedky na zakúpenie niekoľkých zdravotníckych pomôcok a prístrojov pre spolok Jednoty dôchodcov z Veľkého Grobu, ktoré im umožnia pozitívne ovplyvňovať svoj zdravotný stav a fyzickú kondíciu. Miestny spolok dôchodcov je veľmi aktívnou skupinou občanov, ktorá v našej obci odviedla obrovský kus práce. Veľmi si ich prácu vážime a radi by sme prispeli k tomu, aby sa do života v obci mohli naďalej zapájať bez obmedzení.

Región 64

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Sládkovičovo Fučikova 434

Počet hlasov

1769
ŠK Veľký Grob

Detské ihrisko Grobček

Každé dieťa potrebuje bezpečný priestor, na ktorom sa môže hrať, zabávať sa a spolu so svojimi rodičmi aktívne tráviť svoj voľný čas. S Vašou podporou sa nám podarí vybaviť detské ihrisko vo Veľkom Grobe novými hojdačkami a veľkým pieskoviskom. Zavŕšime tým našu viac ako ročnú snahu a urobíme posledný krok k vytvoreniu nového, moderného ihriska pre deti z našej obce a okolia. Výsledkom bude miesto, ktoré bude slúžiť širokej verejnosti a svojim malým návštevníkom určite prinesie veľa radosti.

Región 64

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Sládkovičovo Fučikova 434

Počet hlasov

3033
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!