Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Základná škola, Bernolákova 35

Klokanko - hrajme sa bezpečne

Projekt je zameraný na obnovu a zrekonštruovanie detského ihriska pri ZŠ Bernolákova, ktoré je v pôvodnom, nevyhovujúcom stave. Nové detské ihrisko prispeje k zlepšeniu estetického vzhľadu areálu školy a účelnému využitiu jeho jednotlivých častí. Zároveň poslúži ako príjemná oddychová zóna žiakom a rodičom našej školy. Budú ho môcť využívať aj mladé rodiny s deťmi, telesne postihnutí a široká verejnosť v čase mimo vyučovania, nakoľko areál školy je otvorený.

Región 60

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Šurany Hviezdoslavova 2/A

Počet hlasov

3846
Občianske združenie Čerešnička BARACHA Bardoňovo

Komunitná záhrada - meditačný raj

Naša komunitná záhrada premení časť nevyužitej zelenej plochy v areáli zariadenia sociálnych služieb na multifunkčnú, esteticky pôsobivú záhradu vytvárajúcu podmienky nielen na sebarealizáciu a participáciu na kultivovaní a ďalšom skrášľovaní priestoru, ale aj prispeje k budovaniu sociálnych vzťahov. Komunitná záhrada zvýši ekologické povedomie a kvalitu života v komunite. Vytvorený priestor ideálne poskytne členom komunity oddych, relax a regeneráciu organizmu.

Región 60

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Šurany Hviezdoslavova 2/A

Počet hlasov

1222
Inšpirujme svet

Materské centrum Detský sen - Kostolný Sek

Materské centrá vo všeobecnosti predstavujú otvorenú a priateľskú komunitu. Vzájomne sa inšpirujú, motivujú, poskytujú si poradenstvo pri riešení vzniknutých problémov. Cieľom nášho projektu je vytvoriť lepšie podmienky pre mamičky, deti a mladé rodiny z miestnej komunity. Materskému centru chýba základné vybavenie ako pomôcky, hračky, koberec, závesy, nábytok a iné potrebné veci pre mamičky a deti, ktoré toto centrum navštevujú. Ďakujeme za podporu a vážime si každý Váš hlas.

Región 60

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Šurany Hviezdoslavova 2/A

Počet hlasov

3994
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!