Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
ŠOK o.z.

Klokočinské kultúrne večery

Kvalitný film na večer, príjemné prostredie, možnosť spoznať ľudí zo svojho okolia a zaujímavý sprievodný program. To je náš plán pre projekt, ktorý by sa konal v exteriéri ale aj interiéri na klokočinskom sídlisku. V rámci projektu pripravíme minimálne päť takýchto priemietaní spolu s priestorom na diskusiu a občerstvením. Cieľom je naštartovať príjemnú tradíciu, v ktorej bude možné pokračovať aj v budúcnosti - aby na Klokočine bol zmysluplný program na večer.

Región 59

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Nitra Bratislavská 2009/5

Počet hlasov

6414
Včielkovo

Nazrite s nami do úľa a ochutnajte včelie produkty

Cieľom projektu je informovať, čo sa deje v posledných rokoch so včelami. Včely musíme chrániť a pomáhať im pri ich najdôležitejšej činnosti a to opeľovanie rastlín. Zároveň je možné urobiť hlbší prieskum a porovnať rozličné životné prostredia, kde umiestnime informačné úle, pričom informácie budú zdrojom nových poznatkov pre verejnosť, študentov a včelárov online. Formou interaktívnych medových raňajok chceme priblížiť život včiel deťom a mládeži a podporiť ich zdravý životný štýl.

Región 59

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Nitra Bratislavská 2009/5

Počet hlasov

25879
Stredná priemyselná škola stavebná

Komu sa nelení, tomu sa zelení :)

Výsadba zelene - viac zelene znamená viac kyslíka a ten je nevyhnutný pri rozmýšľaní, takže naši žiaci budú múdrejší a šikovnejší :) Zároveň tým, že realizáciu projektu budú mať v rukách najmä naši žiaci odboru Záhradkárstvo, tak si budú svoje teoretické vedomosti overovať a nacvičovať v praxi. A tretím zámerom je zobudiť u našich žiakov dobrovoľníckeho ducha, skrášliť prostredie, kde trávia každý školský deň a spríjemniť tým atmosféru.

Región 59

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Nitra Bratislavská 2009/5

Počet hlasov

12548
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!