Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
SVETLO PRE OLICHOV

Tvoríme spoločne

Projektom sa snažíme integrovať komunitu nepočujúcich a detí ZŠ Volkovce do prostredia ZSS SVETLO Olichov. Všetci zainteresovaní klienti ZSS, žiaci , nepočujúci ANEPS by spoločne v ZSS vysadili stromy a vybudovali priestor slúžiaci k aktivitám ako sú: tvorivé workshopy zamerané na tvorivé dielne, učenie sa posunkovému jazyku, šachový turnaj medzi jednotlivými družstvami. Podporíme tak dobrovoľníctvo integráciu, inklúziu, empatiu, sociálne cítenie , spájanie sa komunít a ich sebarealizáciu.

Región 53

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Zlaté Moravce Hviezdoslavova 3

Počet hlasov

8811
Základná škola sv. Don Bosca, ul.1. mája 24, Zlaté Moravce

Interaktívny náučný chodník Horné Požitavie

V našej ZŠ chceme vytvoriť nenáročný ekologicko – náučný chodník Horné Požitavie, ktorý by bol využívaný vo výchovnovzdelávacom procese. Chodník by obsahoval náučné panely (stopy zvierat, druhy dreva, huby, spevavce, hmyz, dendrofón, relaxačný chodník, voda v prírode a iné), bylinkovú špirálu, kompostovisko, vedomostnú vežu s pexesom a puzle. Chceme umožniť žiakom aktívne sa zapájať do ochrany prírody, získavať pracovné návyky a spolupodieľať sa na komunitnom živote školy i celého mesta.

Región 53

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Zlaté Moravce Hviezdoslavova 3

Počet hlasov

6384
Obecný futbalový klub Sľažany

Pri futbale Hrajme sa

Projekt bude pozostávať z renovácie detského ihriska v areáli futbalového klubu OFK Sľažany. Zámerom je zrenovovanie pôvodného vybavenia detského ihriska a dokúpenie nových kreatívnych herných prvkov pre deti. Detské ihrisko je miesto, kde sa deti môžu hrať a ich rodičia si oddýchnuť. Zároveň deti môžu hravou formou spoznávať svet a získať dostatok pohybu a pobytu na čerstvom vzduchu. Renovované detské ihrisko bude neustále prístupnou zónou na oddych, relax i zábavu.

Región 53

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Nitriansky kraj Zlaté Moravce Hviezdoslavova 3

Počet hlasov

7529
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!