Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Základná škola s materskou školou Jána Hollého Pobedim

Bezpečne, hravo a zdravo

Detské ihriská sú zázračným miestom sociálnej komunikácie. Sú miestom, kde to žije, kde sa odohráva veľká časť prvého kontaktu detí. Tým najmenším poskytujú predovšetkým miesto na spontánnu hru, možnosť v bezpečí vyliezť do nových výšok a s výskotom sa spustiť zasa dolu,obzrieť si a ohmatať nové materiály a farby, učiť sa novým pohybom a hrám, skúšať si na bezpečnom mieste hranice vlastnej odvahy a zvážiť vlastné schopnosti.Podporte prosím náš projekt a odmenou Vám bude radosť v detských očiach.

Región 51

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Piešťany Nikola Teslu 6711/25

Počet hlasov

27836
Apolin o.z.

Piešťanský Slávik

Chcete poznať Piešťasnkého Slávika? Poznáte niekoho vo veku 7-17 rokov čo rád spieva? Podporte talenty, motivujte deti a mládež k aktívnemu využitiu voľného času, k rozvíjaniu svojho hudobného talentu v speváckej súťaži. Dajte spolu s nami príležitosť mladým talentom na účinkovanie so živou kapelou a vytvorte tak možnosť ich ďalšieho účinkovania na pódiách. Spolu tak obohatíme kultúrne podujatia v regióne Piešťany o novú spevácku súťaž pre deti a mládež, o nového Piešťanského Slávika.

Región 51

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Piešťany Nikola Teslu 6711/25

Počet hlasov

9734
Parlament mladých mesta Vrbové

Rozhýbme sa všetci

Hlasuj za nás a pomôž nám rozhýbať kultúrny život v našom meste. Dobrovoľníci by radi usporiadali Rozprávkovú cestu okolo Čerenca, Festival zdravia, denné letné tábory a ponúkli deťom čo najlepšie zážitky. Pripravili by rozlúčku s prázdninami a počas projektu by si aj vyhrnuli rukávy a skrášlili okolie mesta v ktorom žijú. Mládež si váži taktiež prírodu a radi by spravili hmyzí domček. Tak neváhaj a hoď žetón mladým aktívnym ľudom z Vrbového. Ďakujeme za každý hlas, ktorým ste nás podporili.

Región 51

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Trnavský kraj Piešťany Nikola Teslu 6711/25

Počet hlasov

11246
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!