Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Arcidiecézna charita Košice - Charitný dom sv. Štefana, Snina

Život bez bolesti

Máte možnosť podporiť mladých hendikepovaných ľudí v Snine a sprístupniť im pravidelnú odbornú rehabilitáciu. Zakúpením magnetoterapeutického prístroja ich zbavíte bolesti, umožníte im zlepšiť ich fyzické možnosti a uľahčíte život ich rodinám. Dajte im šancu žiť samostatnejší a v konečnom dôsledku kvalitnejší život. Prosíme o Vašu podporu. Hlasujte za nás! Ďakujeme :)

Región 5

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Prešovský kraj Snina Stakčínska 4520

Počet hlasov

19950
Materská škola, Ul. Kukučínova č. 2544/7, Snina

Rozprávkový domček so záhradkou

Najkrajšou časťou dňa v materskej škole pre všetky deti je pobyt vonku, keď sa môžu nerušene hrať so svojimi kamarátmi na čerstvom vzduchu. Našim cieľom je v areáli materskej školy postaviť detský drevený domček so záhradkou, ktorý by umožňoval obohatiť ich život v materskej škole o nové hry, rozvíjať sociálne vzťahy, vytvoriť priestor na súkromie. Zároveň im domček poskytne ochranu pred nepriaznivými vplyvmi počasia počas celého roka - slnečným žiarením, dažďom, vetrom, mrazom.

Región 5

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Prešovský kraj Snina Stakčínska 4520

Počet hlasov

17010
Materská škola Perečínska, Snina

Rozprávkoví kamaráti

Vrámci predčitateľskej gramotnosti účinnými metódami formovať vzťah detí ku knihe, ponúkať im čítaný text, ktorý vedie k porozumeniu v príjemnom prostredí materskej školy vytvorením čitateľskej miestnosti s množstvom rozličných kníh, časopisov. Podporovať tým rozvíjanie komunikačných schopností a predchádzať logopedickým ťažkostiam detí. Zámerne rozvíjať aktívnu slovnú zásobu detí a zároveň overovanie porozumenia vypočutého textu metódou tvorivej dramatizácie, ktorá je deťom prirodzená.

Región 5

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Prešovský kraj Snina Stakčínska 4520

Počet hlasov

11760
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!