Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Maratón klub Rajec

Aby deti mali radi pohyb!

Poznáte tú radosť v detských očiach, keď vaša ratolesť urobí prvý krok a ani sa nenazdáte a behá všade, kde sa len dá? Pohyb je úplne prirodzený a vieme sa z neho tešiť stále. Preto podporte náš projekt „Aby deti mali radi pohyb!“, nech máme túto radosť všetci! Deti nech sa bavia a spoznávajú, že pohyb je zábava a vy, milí rodičia, pyšne tlieskajte vašim najmenším, keď dobehnú do cieľa!

Región 47

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Žilinský kraj Rajec Smreková 174/8

Počet hlasov

3861
Mesto Rajec - Materská škola Obrancov Mieru

Materská škola, Obrancov Mieru v Rajci - Prírodná záhrada v Našom detskom raji

Vytvorenie prírodnej záhrady s balančnými prvkami (chodník, kladina) prinesie deťom nové možnosti spoznávania prírodných materiálov (drevo, peletky) prostredníctvom aktívneho pohybu na čerstvom vzduchu, prinesie deťom nové zmyslové podnety a zážitky. Podporí sa celkový rozvoj osobnosti dieťaťa a formovanie zdravých pohybových návykov detí.

Región 47

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Žilinský kraj Rajec Smreková 174/8

Počet hlasov

12089
Materská škola Veľká Čierna - Obec Veľká Čierna

Od semienka ku rastlinke - objavujeme svet rastlinnej ríše

Nezastupiteľnú úlohu pri vytváraní vzťahu dieťaťa k prírode má rodina ale aj predprimárne vzdelávanie v materskej škole. V našej MŠ realizujeme rôzne vzdelávacie aktivity zamerané aj na poznávanie a objavovanie tajomstiev rastlinnej ríše. Umiestnením vyvýšených záhonov v exteriéri areálu našej materskej školy by deti mohli lepšie spoznávať rastliny, semienka, plody, životný cyklus a podmienky pre rast, starostlivosť o jednotlivé druhy rastlín a bylín, ich význam pre zdravie človeka.

Región 47

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Žilinský kraj Rajec Smreková 174/8

Počet hlasov

4619
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!