Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Obecný úrad Kolinovce

Enviromentálna výchova - pocitový chodník v záhrade MŠ

V edukačnom procese využívame rozmanité formy zážitkového učenia a enviromentálnych prvkov, aby významne prispievali k dosiahnutiu pozitívnych zmien v chápaní, konaní, postojoch voči životnému prostrediu. Zaujímavým spestrením by bolo vytvorenie pocitového chodníka v záhrade MŠ s využitím rôznych prírodnín; okruhliakov, piesku, štrku, drevených polienok. Chodník v celkovej šírke - 0,50 m a dĺžke - 6 m. Od trávnatej plochy oddelený úzkymi tvárnicami. Aktivity pre deti zaujímavejšie.

Región 44

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Košický kraj Krompachy Stara cesta 4

Počet hlasov

6434
Obecný úrad - Materská škola Vojkovce

Radosť z pohybu

Pre komplexný, harmonický rozvoj detí sú dôležité estetické, stimulujúce procesy. Hra by mala byť pre deti neustále zaujímavá a posúvala ich vývoj míľovými krokmi ďalej, či už po fyzickej alebo mentálnej úrovni. Preto chceme spolu s rodičmi zakúpiť pre deti do školy, ako aj pre ostatné deti rôzne pohybové pomôcky, ktoré im ukážu, ako môže byť hra zábavná. Tieto pomôcky by sme chceli využívať, aj pri rôznych iných podujatiach, ktoré sa budú organizovať.

Región 44

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Košický kraj Krompachy Stara cesta 4

Počet hlasov

7655
Mesto Krompachy

Zazelenajme spolu Krompachy !

Cieľom projektu je úprava verejného priestranstva v centre mesta Krompachy prostredníctvom ošetrenia existujúcej zelene a výsadby nových drevín a trvaliek. Realizáciou zámeru sa zatraktívni centrálny mestský park a jeho okolie a vytvorí sa plnohodnotný priestor pre oddych a trávenie voľného času, ktorý bude predstavovať zelenú oázu v samotnom srdci mesta Krompachy. Do projektu budú zapojení aj dobrovoľnící všetkých vekových kategórií. Zazelenajme spolu Krompachy!

Región 44

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Košický kraj Krompachy Stara cesta 4

Počet hlasov

13246
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!