Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Materská škola Dr. Janského č. 8

Hravé aktivity na školskom dvore

Našim zámerom je umiestniť na školský dvor pod ihličnaté stromy nízke lavičky do polkruhu a na trávnatú plochu pred budovou MŠ drevené stoly spojené s lavičkami, kde by sme mohli realizovať rôzne edukačné, kultúrne, pracovné, výtvarné a voľnočasové aktivity. Na plot by sme upevnili tabule v tvare kvetov, na ktoré sa dá kresliť. Realizovaním tohto projektu by sme umožnili našim deťom zmysluplne tráviť čas na školskom dvore a pritom všestranne rozvíjali ich osobnosť po každej stránke. Ďakujeme.

Región 40

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Žiar nad Hronom ul. SNP 100

Počet hlasov

13836
OZ Bašta Musica

Kremnické E#teriéry

Kremnica je známa svojou bohatou a vznešenou históriu. V 21. storočí, kedy svet okolo nás funguje čoraz rýchlejšie, je priam nutné, aby sme sa dokázali zastaviť, vypočuť, pozrieť a vychutnať si vzácne veci okolo nás. Projekt Kremnické E#teriéry prinesie do ulíc a exteriérov Kremnice umelecké a reklamno marketingové prvky, pri ktorých sa rád zastaví každý turista a návštevník, odfotografuje a zazdieľa na sociálnych sieťach. Chceme spojiť históriu nášho mesta s vymoženosťami dnešnej doby.

Región 40

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Žiar nad Hronom ul. SNP 100

Počet hlasov

6323
Združenie na záchranu hradu Šášov

Pivná pivnica na hrade Šášov ako spomienka na Šášovský pivovar

Doposiaľ najstaršia písomná zmienka o Šášovskom pivovare pochádza z 1. polovice 17. storočia. Ten zanikol v 18. stor. Pivo ako obchodný artikel sa skladovalo predovšetkým v pivniciach hradu Šášov. Cieľom projektu je upozorniť na túto tradíciu prostredníctvom pivnej pivnice na hrade Šášov, kde návštevníci dostanú informáciu o histórii Šášovského pivovaru. Zároveň vznikne na hrade miesto pre oddych a občerstvenie v prijateľných poveternostných podmienkach počas jesenných a zimných akcií na hrade.

Región 40

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Banskobystrický kraj Žiar nad Hronom ul. SNP 100

Počet hlasov

8921
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!