Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Základná škola Krpeľany

Oddychovo-relaxačná zóna

Základná škola v Krpeľanoch sa zamerala na vybudovanie oddychovo-relaxačnej zóny. Jeho súčasťou bude aj drevený altánok, na ktorý použijeme peniaze získané v danom projekte. Bude vybudovaný vo východnej časti školského areálu. Táto časť je zatrávnená, nachádza sa v nej lipová alej, tvoriaca počas letných dní príjemné miesto lákajúce k oddychu. V súčasnosti sa tam nachádza pieskovisko a niekoľko lavičiek. Plánovaným projektom by sme rozšírili a obohatili tento priestor.

Región 32

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Žilinský kraj Sučany - Robotec Hlavná 3

Počet hlasov

9532
Občianske združenie EDUJOY

Veľká Malá Čitateľka

Podujatie Veľká Malá Čitateľka chce zaujať deti čítaním a priblížiť im aktivitu, ktorú v posledných rokoch vytláča pohodlnosť nových technológií. Čítanie poskytuje deťom zmysluplnú činnosť vo chvíľach voľna, podporuje ich fantáziu, vnímavosť, podnecuje obrazotvornosť a obohacuje slovnú zásobu. V spolupráci s materskými školami a centrami chceme zorganizovať čitateľské okienka v slovenskom a anglickom jazyku a rozvíjať predčitateľskú gramotnosť. Čítajme si, čítajme si spolu, čítajte nám.

Región 32

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Žilinský kraj Sučany - Robotec Hlavná 3

Počet hlasov

5485
Obec Kláštor pod Znievom

Lavičky osobností Znieva

Lavičkami osobností Znieva skrášlime a sfunkčníme verejné priestranstvo obce s historickou lipovou alejou. Osadením lavičiek a odpadkových košov, ktoré by vzhľadom pripomínali obdobie 1. polovice 20 storočia, oživíme centrum obce ako pripomienku na historické korzo a dostaneme sa do obdobia, kedy bolo obnovené Znievske gymnázium, ktorého 150. výročie si tento rok pripomíname. Lavičky budú mať aj vzdelávací charakter, na každej lavičke bude tabuľka s menom a údajmi osobností gymnázia.

Región 32

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Žilinský kraj Sučany - Robotec Hlavná 3

Počet hlasov

3278
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!