Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
PAKLAN Občianske združenie

Príbehy starých fotografií

Občianske združenie PAKLAN je skupina mladých ľudí, ktorí sa venujú spolupráci so všetkými vekovými kategóriami. Obec, ktorá sa chce rozvíjať musí investovať do svojho vzhľadu ale aj do svojich obyvateľov do svojej minulosti a tým aj budúcnosti. Myslíme si, že prišla chvíľa, aby sme sa vrátili k naším koreňom a začali objavovať krásy a dôležité momenty z našej minulosti a histórie, na ktoré máme byť hrdí. Minulosť je základom budúcnosti preto si musíme pamätať odkiaľ pochádzame a kam smerujeme.

Región 19

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Košický kraj Rožňava Krásnohorská 3894/5

Počet hlasov

6216
Rodičovské združenie pri Materskej škole Kyjevská 14 Rožňava

Malí vedci

Vlastná prieskumná činnosť detí predškolského veku je založená na simulovaní práce vedcov. Cieľom je poznávať vlastnosti predmetov, javov, procesov a vzťahov medzi nimi. Témy sú z oblastí voda, magnetizmus, kov, svetlo, elektronické experimenty, hmyz, rastliny. Aktivity sú spojené s emocionálnym zážitkom, nie je dôležitý prírastok faktov, ale ide predovšetkým o radosť detí z objavovania prírodných javov, čo im umožňuje postupne prechádzať z detského sveta rozprávok do sveta faktov a informácií.

Región 19

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Košický kraj Rožňava Krásnohorská 3894/5

Počet hlasov

8956
JASANIMA - Domov sociálnych služieb

Aj zvieratá pomáhajú

Zvieratá môžu pomôcť zdravotne znevýhodnením ľuďom umiestneným v zariadení sociálnych služieb nadobudnúť pocit užitočnosti a samostatnosti. Zvieratá pomáhajú odbúravať stres, agresivitu svojou nezištnou láskou. Ľudia so zdravotným znevýhodnením získajú priateľov, ktorí vypočujú ich problémy a starosti. Budú mať priateľov, ktorým budú môcť dávať lásku a ktorí budú odkázaní na ich starostlivosť. Aj Vy môžete pomôcť nájsť domov pre psa z útulku a zdravotne znevýhodnením nájsť nového priateľa.

Región 19

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Košický kraj Rožňava Krásnohorská 3894/5

Počet hlasov

12686
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!