Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Materská škola Jurkovičova, Prešov

Multifunkčná hracia plocha

Naša Materská škola má 12 tried, cca 280 detí. Ku škole patrí aj rozsiahly školský dvor, ktorý chceme zveľadiť - Vytvoriť multifunkčnú hraciu plochu na školskom dvore, kde deti nájdu priestor na aktívny pobyt vonku, rozvoj tvorivosti, edukačných aktivít pre spoločenské zážitkové hry a pohybové vyžitie. Multifunkčná hracia plocha bude obsahovať: Človeče nehnevaj sa, Skákačka z miesta do diaľky, Bludisko, Labyrint, Škôlku a Edukačný kvietok.

Región 16

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Prešovský kraj Prešov Košická 6

Počet hlasov

16613
Občianske združenie Priatelia sluchovo postihmutých detí

Komunikujeme a žijeme bez bariér

Aj my sluchovo, rečovo postihnuté detí a deti s kochlearnými implantátmi sme rovnako šikovné, komunikatívne a zvedavé rovnako ako naši zdraví či inak zdravotne znevýhodnení rovesníci. Chceme vám všetkým ukázať, že aj keď sme iní, sme rovnakí ako VY. Pridajte sa k nám a spoločne všetkým ukážme, že bariéry v komunikácií pre nás neexistujú. Pri hre a športových aktivitách vieme spoločne zažiť kopec radosti, krásnych okamihov a nájsť nové priateľstvá.

Región 16

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Prešovský kraj Prešov Košická 6

Počet hlasov

28125
Centrum pre deti a rodiny Šarišské Michaľany

Záhrada plná zábavy

Pre naše deti chceme na našom dvore vytvoriť miesto, kde môžu plnohodnotne tráviť svoj voľný čas a venovať sa tomu čo ich baví. U detí tak chceme vytvoriť pozitívny vzťah k športu, k zdravému životnému štýlu, a rozvíjať ich pohybovú zdatnosť, a pracovné zručnosti.

Región 16

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Prešovský kraj Prešov Košická 6

Počet hlasov

13893
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!