Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

PREHLIADAČ SÚŤAŽIACICH PROJEKTOV

Hľadať

Alebo

Alebo

Projekty

Zoradiť podľa:
Združenie ULIJANA z Kojšova

Okres Gelnica hrá, spieva a tancuje s DFS BARBORKA

Zámerom projektu Okres Gelnica hrá, spieva a tancuje s DFS Barborka je vytvorenie 3 workshopov zameraných na tradičnú ľudovú hudbu, spev a tanec gelnického regiónu. S pomocou odborných lektorov ich priblížime širokej verejnosti, najmä však deťom a mládeži. Súčasťou projektu bude aj vytvorenie spevníka ľudových piesní z regiónu, ktorý bude aj akýmsi edukačným materiálom nielen pre mladšiu ale aj staršiu generáciu. Projekt uzavrie Katarínska veselica, kde sa všetci účastníci spolu zabavia.

Región 13

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Košický kraj Gelnica Hnilecká 1860/16

Počet hlasov

7120
Gymnázium, SNP 1, Gelnica

Deň gymnázia

Realizáciou celoškolského Dňa gymnázia chceme vytvoriť podmienky pre aktívne viacúčelové aktivity určené všetkým študentom, pedagogickým i nepedagogickým zamestnancom a rodičom. Podľa preferovaného záujmu sa žiaci zapoja do rôznych športov, tvorivých dielní, či prípravy zdravého občerstvenia pre účastníkov. Budú súťažiť v netradičných disciplínach, hrať vzájomné medzitriedne turnaje či vyrábať kreatívne výrobky. Projekt predpokladá aj zveľadenie športového ihriska formou dobrovoľníckej práce.

Región 13

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Košický kraj Gelnica Hnilecká 1860/16

Počet hlasov

9793
Mesto Gelnica

Skrášlenie a revitalizácia Marína parku

Zrevitalizovaný areál bude miestom stretávania sa miestnej komunity, rodín s deťmi, miestom pre bezpečný a zdravý vývoj detí, oddychovou zónou v strede sídliska. Prínos bude mať široká verejnosť. Našim cieľom je vytvoriť priestor pre rodinné aktivity; deti, rodiny, materské školy, školské kluby, záujmové združenia.

Región 13

Za tento projekt hlasujte v obchode/obchodoch: Košický kraj Gelnica Hnilecká 1860/16

Počet hlasov

20357
KONTAKT PRE ŽIADATEĽOV O GRANT

Nadácia Pontis, Barbora Hullová, 0917 434 287 (Telefonické konzultácie v čase 13:00 - 15:00) barbora.hullova@nadaciapontis.sk

Kontakt pre médiá
Sleduj nás!