icon_search

  Vážime si vašu dôveru a ďakujeme vám za rešpektovanie opatrení, ktoré prispievajú k vyššej bezpečnosti donášok a pomáhajú chrániť vás i našich vodičov. Naďalej robíme všetko preto, aby sme vám nákupy doručovali bezpečne. Dodržiavame najprísnejšie hygienické opatrenia – od používania rúšok a dezinfekcie až po dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti.

   

  Kým nám to situácia dovoľuje, nákup doručujeme až k vašim dverám a umožňujeme aj platbu kartou pri dverách. V aktuálnej situácii je však možné, že tieto podmienky sa budú meniť, či už lokálne, alebo plošne vo všetkých oblastiach doručenia. Prosím, skontrolujte si sekciu „Lokálne opatrenia“, kde nájdete aktuálne zmeny. Aby sme túto situáciu spoločne zvládli, riaďte sa, prosím, nasledujúcimi inštrukciami.

  Dôležité informácie pre zákazníkov, ktorí sú v osobnej karanténe

  Pri preberaní zásielky je dôležité dodržiavať uvedené pravidlá, aby sme zabránili šíreniu nákazy. Chceme vám tovar doručiť najbezpečnejšie, ako je možné. Aby sa nám to darilo a aby sme zároveň mohli chrániť vaše zdravie, ako aj zdravie našich kuriérov, žiadame vás o dodržiavanie niekoľkých jednoduchých krokov.
  • V poznámke pri objednávke nás, prosím, informujte o tom, že ste v osobnej karanténe.
  • Ak sa dá, za svoj nákup zaplaťte online vopred. Je možné platiť aj pri dverách, ale ak máte možnosť, zaplaťte, prosím, za svoj nákup radšej vopred online.
  • Kuriér vám zavolá a dohodnete si spôsob a miesto doručenia objednávky. Môžeme vás uistiť, že váš nákup bude vždy doručený bezpečným spôsobom.
  • Prosím, vyberte si pri objednávke doručenie nákupu v taškách, aby sme mohli chrániť vás aj nášho vodiča.
  Ďakujeme vám za dodržiavanie pravidiel, ktoré nám pomáhajú poskytovať našu službu čo najväčšiemu počtu zákazníkov.

  Aktuálne platné lokálne opatrenia

  V lokalite XX platia nasledujúce opatrenia: XX, XX a XX.

  Tieto opatrenia platia pre nákupy objednané od XX. XX. XXXX až do odvolania.

  Obmedzenia, ktoré zostávajú stále v platnosti


  Snažíme sa, aby bola naša služba bezpečne dostupná pre čo najviac zákazníkov, preto budú nasledujúce obmedzenia platné vo všetkých oblastiach doručenia Tesco Online nákupov. Okrem toho naďalej dodržiavame tie najvyššie bezpečnostné štandardy, ako je nosenie rúšok a ochranných rukavíc, používanie dezinfekčných prostriedkov na ruky aj na terminály a dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti.

   

   

  Maximálna veľkosť objednávky


  Aby sme mohli našu službu poskytnúť čo najviac zákazníkom, obmedzili sme maximálnu veľkosť objednávky na 80 kg. Chceme tak predísť nárazovým hromadným nákupom a zabezpečiť čo najvyššiu dostupnosť potravín. Limit je stanovený tak, aby si zákazník mohol objednať veľký rodinný nákup. Stránka vás upozorní na dosiahnutie limitu už počas vytvárania objednávky.

   

   

  Prosím, overte si, či je vaše telefónne číslo na Tesco účte aktuálne

  S cieľom obmedziť osobný kontakt vás náš vodič vopred telefonicky kontaktuje ohľadom miesta, kde má zanechať nákup, ale teraz vám ho už vie doručiť aj priamo k dverám. Tiež sa s vami dohodne o náhradnom tovare, ktorý nechcete prebrať.

   

   

  Donáška všetkých objednávok iba v taškách


  Aby sme chránili vás aj našich vodičov, odporúčame vám vybrať si možnosť doručenia objednávky v taškách. Týmto spôsobom môžeme eliminovať osobný kontakt s tovarom.

  Zmeny sú platné pre zásielky vytvorené 8. 7. 2020 a neskôr.

  Potrebujete pomôcť?

  Zákaznícku linku môžete využívať každý deň od 7:00 do 23:00. Radi vám odpovieme na všetky vaše otázky.