icon_search
  Vyberajte z jedinečných chutí Slovenska
  Vyberajte z jedinečných chutí Slovenska

  Tesco
  Nakupujte lokálne výrobky 
a podporujte slovenských
výrobcov.
  Nakupujte lokálne výrobky
  a podporujte slovenských
  výrobcov.
  Sme pyšní na to, že vám môžeme ponúknuť množstvo výrobkov priamo od slovenských farmárov a výrobcov. Ich nákupom tak získate nielen prvotriednu kvalitu či fantastickú chuť, ale zároveň tým podporíte našich malých a stredných domácich výrobcov, ich zamestnancov, vašich priateľov, susedov či príbuzných.
  Tesco

  Neustále rozširujeme zoznam lokálnych výrobcov

  Na Slovensku máme veľa šikovných ľudí, ktorí s láskou pripravujú chutné dobroty z domácich surovín. Sú synonymom kvality a poctivého slovenského potravinárskeho remesla. Preto lokálnym výrobcom dávame stále väčší priestor na našich pultoch. Chceme, aby sa táto jedinečná chuť dostala aj k vám.
  PD Vlára Nemšová

  PD Vlára Nemšová

  Dlhoročná tradícia chovu oviec, poctivá práca viacero generácií poľnohospodárov, ručné spracovanie a zaručená kvalita – to všetko nájdete v ovčích syroch z Nemšovej.
  Slatinská pekáreň, s.r.o.

  Slatinská pekáreň, s.r.o.

  Slatinská pekáreň je rodinná remeselná pekáreň pôsobiaca na trhu už 25 rokov. Pekárenské výrobky pečieme tradičným remeselným spôsobom v murovanej peci.
  LIPTOV FOOD s. r. o.

  LIPTOV FOOD s. r. o.

  LIPTOV FOOD s.r.o. bude pod názvom Liptovec spracovávať bravčovú slaninu a sadlo. Produkty sú vyrábané podľa receptov našich starých mám, starodávnych zabíjačkových slovenských receptov zo Slovenska. Výrobky neobsahujú chemické konzervačné prísady. Zo širokej ponuky dávame do pozornosti našu bravčovú masť, škvarky a ochutené masti rôznych príchutí.
  DRAFTER, s.r.o. – HÔRKA s.r.o.

  DRAFTER, s.r.o. – HÔRKA s.r.o.

  Lokálny výrobca tradičných mäsových výrobkov s pôvodnou receptúrou. Firma sídli v Trenčianskej Teplej (neďaleko od Trenčína) a riadi sa heslom: ,,Kvalita, ktorá si Vás získa,,
  Erik Márton s. r. o.

  Erik Márton s. r. o.

  Erik Márton s.r.o. Najtelo pestuje, spracováva a predáva kvalitné slovenské produkty zdravej výživy, ako za studena lisované oleje a prirodzene bezlepkové múky a sladidlá a sladkosti pre diabetikov a celiatikov.
  SOLIDE SLOVAKIA, s.r.o.

  SOLIDE SLOVAKIA, s.r.o.

  Spoločnosť svoju výrobu cukroviniek zahájila v roku 2010. V spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva Levice ako aj Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny v Leviciach sa vytvorila „Chránená dielňa“, kde pracujú zamestnanci so zdravotným postihnutím. Celý výrobný proces sa vykonáva ručne podľa tradičných receptúr. Naše výrobky ako sú: Košícký med, Kornútok biely, Sultánka získali ocenenie Značka kvality SK.
  SlovChips s.r.o.

  SlovChips s.r.o.

  Spoločnosť SlovChips sa zaoberá výrobou zemiakových lupienkov tradičným spôsobom bez predvárania zemiakov, čím lupienky neprichádzajú o svoje živiny a tiež si zachovávajú výnimočnú chuť.
  MIGAMI, s.r.o.

  MIGAMI, s.r.o.

  Spoločnosť MIGAMI s.r.o. sa ako malá rodinná firma zaoberá výrobou domácich cestovín. Vyrábame 18 tvarov cestovín zo 17 druhov múk.
  PEKÁREŇ Halič, s.r.o.

  PEKÁREŇ Halič, s.r.o.

  U nás každý jeden chlieb prejde poctivými rukami pekára, naše chleby sa vyrábajú tradičnou receptúrou, vlastnými kvasmi s pridávaním varených zemiakov, čo je zárukou vysokej kvality.
  Kluknavská mliekareň

  Kluknavská mliekareň

  Kluknavská mliekareň spracováva mlieko z horských a podhorských oblastí Spiša, Šariša a Zamaguria. Bryndza sa vyrába tradičným spôsobom - spracovaním ovčieho hrudkového syra, dovezeného zo salašov. Mliekareň vlastní certifikát výrobku SLOVENSKÁ bryndza – chránené zemepisné označenie, v sortimente ponúka tiež OVČIU bryndzu, so 100 podielom ovčieho mlieka a tradičné slovenské syry z kravského a ovčieho mlieka – parenica, oštiepok, polooštiepok, kolibka, čím napĺňa svoj slogan „Tradičné slovenské“.
  KRUP s.r.o.

  KRUP s.r.o.

  Slogan spoločnosti KRUP s.r.o. „Zrnko zdravia na každý deň“ symbolizuje od vzniku spoločnosti v roku 2000 snahu ponúkať kvalitné ryže, strukoviny, obilniny a suché plody vo svojich značkách aj v privátnych značkách svojich zákazníkov – obchodných reťazcov v SR aj okolitých krajinách. Okrem výroby výlučne slovenských jačmenných krúp a žltého lúpaného hrachu v mlyne v obci Hul sa spoločnosť venuje baleniu ryží, strukovín, obilnín a suchých plodov z celého sveta v baliarni v Nitre.
  Pekáreň Hriňová

  Pekáreň Hriňová

  Prioritou našej výroby je kvalita a chuť produktov, pri výrobe ktorých sa používajú tradičné domáce receptúry (napr.varené zemiaky v chlebe, vajcia a mlieko v pečive). Cieľom firmy je každodenná spokojnosť zákazníkov s našimi výrobkami, ktoré sú známe dlhou trvanlivosťou. Výrobná technológia prevádzky sa odlišuje od mnohých iných prevádzok tým, že výrobky sa spracovávajú ručne a nie strojovo.
  LEVANDULAND s.r.o.

  LEVANDULAND s.r.o.

  V rekreačnej oblasti Rudava na Záhorí od roku 2014 každoročne vykvitne na ploche jedného hektára niekoľko tisíc sadeníc voňavej levandule lekárskej. S láskou tu pestujeme jej dve odrody, ktoré využívame hlavne na kulinárske účely. Vyrábame pre Vás sirupy, džemy, víno, likér, či prírodnú kozmetiku. Dlhodobou, náročnou a poctivou prácou sme vytvorili výnimočné miesto, z ktorého putujú kvalitné domáce produkty až na váš stôl.
  CORNER SK spol. s r.o. – SANVIN vinárstvo

  CORNER SK spol. s r.o. – SANVIN vinárstvo

  Vinárstvo sa nachádza v malebnom prostredí Podunajskej nížiny, obhospodaruje vinohrady v Okoči a v Rubáni. Svojim moderným vinárskym komplexom a nadčasovým technologickým vybavením sa radí do spoločnosti najkvalitnejších prívlastkových vín.
  Poľnohospodárske družstvo Slatina nad Bebravou

  Poľnohospodárske družstvo Slatina nad Bebravou

  „Čerstvo nadojené mlieko pochádzajúce od kravičiek z vlastného chovu, je ručne spracované tradičnými postupmi bez pridania konzervačných látok a umelých farbív. Výsledkom je široký sortiment poctivých, farmárskych produktov.“
  Búšlak oil

  Búšlak oil

  Bio slnečnicové slovenské oleje firmy Búšlak oil sú vyrobené tradičnými postupmi, jediným studeným lisovaním. Obsahujú mastné kyseliny omega-6 a omega-9, a vysoké množstvo vitamínu E i prírodných minerálnych látok..
  PD Lovčica - Trubín, s.r.o.

  PD Lovčica - Trubín, s.r.o.

  Už od roku 1991 vyrábame široký sortiment poctivých mliečnych výrobkov. Vo výrobe používame len kravské mlieko z vlastného chovu, ctíme osvedčené postupy a kvalitné suroviny.
  Pekáreň Raslen spol. s r.o.

  Pekáreň Raslen spol. s r.o.

  Pekáreň Raslen spol. s r.o. pôsobí od roku 1993 ako rodinná firma. Od samého začiatku sa snažíme piecť z prírodných surovín a bez zbytočných emulgátorov. „Pečieme zdravo a chutne“.
  THYMOS, spol. s r.o.

  THYMOS, spol. s r.o.

  Spoločnosť Thymos je významný Slovenský výrobca s 25 ročnými skúsenosťami zameranými na maximálnu kvalitu s ohľadom na plnenie požiadaviek zákazníka. Našim cieľom je vývoj a výroba produktov korenín, prísad do jedál, strukovín a sortimentu na pečenie v súlade s modernými trendmi a zdravou výživou.
  Mliekáreň Kopanice Selce, s.r.o.

  Mliekáreň Kopanice Selce, s.r.o.

  Od svojho vzniku v r.1992 mliekareň napĺňa svoje poslanie, ktorým je najmä čerstvosť výrobkov bez pridávania konzervantov z najkvalitnejšieho mlieka vlastnej produkcie. Selčianske výrobky si svojim vysokým štandardom získajú a uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka.
  Rybárstvo Požehy

  Rybárstvo Požehy

  Nachádza sa v oblasti horného Turca. Zameriava sa na chov lososovitých rýb mimoriadnej kvality. Výrobky neobsahujú chemické konzervačné látky, antioxidanty, stabilizátory a polyfosfáty.
  Agrokarpaty

  Agrokarpaty

  Liečivé rastliny a plody pre výrobu čajov firmy AGROKARPATY sa pestujú v oblasti Pienin a Magury pod Vysokými Tatrami. Rastliny sa čistia a zberajú zväčša ručne. Všetky výrobky sú bez umelých chutí, farieb a aróm.
  Poľnohospodárske družstvo GADER Blatnica

  Poľnohospodárske družstvo GADER Blatnica

  Výrobky značky PD Gader sú dušou jedného z najkrajších regiónov Slovenska Turiec a symbolom kvality domácej potravinárskej produkcie.
  IMPOL, s.r.o. - Dobrý syr zo Zázrivej

  IMPOL, s.r.o. - Dobrý syr zo Zázrivej

  To najlepšie zo Zázrivej. Tradičné syry vyrábané z kravského mlieka na Slovensku. Ako sú napríklad korbáčiky, vrkoče či parenice údené aj neúdené. Tieto syry sú vyrábané z čistého mlieka bez prídavných farbív, konzervačných látok, stabilizátorov.
  INWEX EU s.r.o.

  INWEX EU s.r.o.

  Výrobky vyrábané na báze domácich surovín, bez pridaných látok - bez aditív. Výrobok bez GMO. Výroba slaného trvanlivého pečiva. Vysoká kvalita výrobkov, zaujímavý dizajn obalov. Firma riadená systémom IFS . ,, Chrumkavé potešenie pre každého,,
  Zámocké vinárstvo, s. r. o.

  Zámocké vinárstvo, s. r. o.

  Vína pod značkou Víno zo Zámku Pezinok pochádzajú výlučne z vlastných viníc ležiacich na juhu Slovenska. Sú spracované najmodernejšou technológiou aby sa zachoval ich charakter, vynikla podmanivá vôňa a jedinečná chuť.
  BIO-plus, s.r.o., Spišská Nová Ves

  BIO-plus, s.r.o., Spišská Nová Ves

  Značka Flaviol je synonymom vysokokvalitných repkových olejov, ktoré sa vyrábajú v dedinke Spišský Hrušov. Vďaka šetrnému spracovaniu kvalitného semena repky olejnej, dopestovaného na slovenských poliach si oleje Flaviol zachovávajú vysoký podiel vitamínov A, D, E a K, množstvo antioxidantov, enzýmov a minerálnych látok. Spomedzi všetkých bežne používaných rastlinných olejov vynikajú repkové oleje Flaviol aj ideálnym pomerom omega-3 a omega-6 mastných kyselín.
  Malý gazda s. r. o.

  Malý gazda s. r. o.

  Mliekareň Malý gazda vznikla v roku 2013. Zaoberáme sa výrobou kvalitných jogurtov z nehomogenizovaného kravského mlieka. Vydali sme sa inovatívnou a ekologickou cestou – jogurty sa plnia výlučne do skleného obalu, pretože práve ten je považovaný za obal najvhodnejší pre životné prostredie.
  Bitúnok Čadca, s.r.o.

  Bitúnok Čadca, s.r.o.

  Spoľahlivý slovenský regionálny spracovateľ, držiteľ Značky kvality SK, vyrába tradičnou metódou bez použitia separátov a náhrad. Naše výrobky chutia tak, ako za starých čias...
  Pekáreň Mihályi

  Pekáreň Mihályi

  Pekáreň Mihályi je rodinná firma existujúca od roku 1991. Firma sa zameriava čo najväčšom množstve používať suroviny vyrobené na území Slovenska. Cieľom pekárne je dodávať na trh zdravé a chutné pekárenské výrobky.
  Istermeat a.s.

  Istermeat a.s.

  Spoločnosť Istermeat, a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje aj s miestnymi chovateľmi, čo jej umožňuje garantovať pôvod mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania (sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov. Staviame na tradíciách pretavených do súčasnosti.
  Koliba Trade, s.r.o.

  Koliba Trade, s.r.o.

  Hriňovská mliekareň KOLIBA už 25 rokov prináša na Slovenské stoly tradičné mliečne výrobky ako sú napríklad syry a tradičné maslo v súlade s filozofiou a mottom firmy: Mliečna pohoda bez hraníc.
  Kysucké pekárne, a.s.

  Kysucké pekárne, a.s.

  Kysucké pekárne zachovávajú dlhoročnú tradičnú receptúru výroby konzumného chleba formou vyvádzania kvasov. Pod obchodnou značkou Vilija vyrábajú široký sortiment pekárenských a cukrárskych výrobkov.
  DUMAS PLUS

  DUMAS PLUS

  Pekáreň DUMAS PLUS ručne vyrába v Hronskom Beňadiku 60 rôznych druhov výrobkov. Používa Granderovu technológiu úpravy vody pre pekárne, ktorá robí vodu biologicky cennejšou.
  DANUBIA a.s

  DANUBIA a.s

  Pekárské výrobky spoločnosti DANUBIA sú v okrese Dunajská Streda v Trnavskom kraji a jeho okolí tradične známe. Dopyt rastie a spolu s ním rastú aj nároky zákazníkov. Preto prinášame stále širší sortiment, v ktorom nechýbajú tradičné výrobky a v súčasnej dobe stále vyhľadávanejšie viaczrnné a celozrnné pečivo. DANUBIA a.s. venuje mimoriadnu pozornosť kvalite a čerstvosti výrobkov, čoho dôkazom je udelenie značky kvality SK a SK GOLD pre viaceré naše výrobky.
  KRISTIÁN, spol. s r.o. Stará Ľubovňa

  KRISTIÁN, spol. s r.o. Stará Ľubovňa

  Pekáreň Kristián vyrába v Novej Ľubovni 70 druhov výrobkov, väčšinou metódou spomaleného kysnutia, čo prináša vyššiu kvalitatívnu úroveň výrobkov, ktorú oceňujú spotrebitelia od Košíc až po Poprad.
  TATRAKON spol. s r.o.

  TATRAKON spol. s r.o.

  Tradičný podnik zaoberajúci sa konzervárstvom. Sortiment pozostáva z mäsových konzerv, zeleninových nátierok, výrobkov z rýb, hotových jedál a cereálií. Výrobky dodávame do viacerých štátov v rámci Európskej únie.
  MÁNYA, spol. s r.o.

  MÁNYA, spol. s r.o.

  Rodinná spoločnosť Mánya z južného Slovenska sa zaoberá balením korenín, najmä papriky a prísad do jedál podľa vlastnej receptúry, taktiež výrobou a balením širokej škály výrobkov do pečenia. Spoločnosť je zároveň významným dovozcom a predajcom ryže a strukovín. Heslo spoločnosti: „Kvalita a tradícia zo Slovenska.“
  Imrich Goliaš – LIANA-GOLF

  Imrich Goliaš – LIANA-GOLF

  Rodinná firma LIANA už vyše 20 rokov vyrába výrobky na pečenie, varenie a zaváranie, aby vaše zákusky, torty a rôzne iné dobroty nielen pôsobili, ale aj chutili neodolateľne. Po každom dobrom jedle je nenahraditeľným zázračným pomocníkom- šumivý nápoj MINERÁL . Všetky výrobky LIANA sú zároveň bezgluténové - vhodné aj pre celiatikov. Z tejto rady sú novinkou aj zmesi na pečenie a varenie.
  Vinárske závody Topoľčianky, s.r.o.

  Vinárske závody Topoľčianky, s.r.o.

  Značka Château Topoľčianky reprezentuje vinárstvo s tradíciou založené v roku 1933. V súčasnosti spoločnosť obhospodaruje viac ako 560 ha exkluzívnych vinohradníckych polôh v nitrianskej a južno-slovenskej vinohradníckej oblasti. Riadenou fermentáciou sa získavajú plné a extraktívne vína dokonale reprezentujúce terroir ich pôvodu.
  AGRO RYBIA FARMA, s. r. o.

  AGRO RYBIA FARMA, s. r. o.

  "O sumčeky Omega zo spoločnosti Agro Rybia Farma sa starostlivo staráme v teplých banských vodách, ktoré obohacujeme o kyslík a pravidelne ich čistíme. Aj preto sú naše sumce bez toxínov, s veľmi malým množstvom tuku, vysokým obsahom bielkovín a s dobrými dietetickými hodnotami. "
  Cannature s.r.o.

  Cannature s.r.o.

  Konopné produkty zo Slovenských polí s vysokým podielom ručnej práce. V spolupráci s lokálnymi farmármi a firmami vyrábame produkty vysokej kvality a zodpovedne voči prírode.
  Pekáreň Pažiť

  Pekáreň Pažiť

  Družstevná pekáreň vyrábajúca od roku 1991. Vyberáme a používame len najkvalitnejšie suroviny z vlastnej produkcie čím je zabezpečená vysoká kvalita pekárenských a výrobkov. Remeselná výroba podľa tradičných receptúr a s použitím najmodernejších technológii ,, PEKÁREŇ PAŽIŤ MUSÍTE ZAŽIŤ „
  Apimed

  Apimed

  Filozofia medovinárstva Apimed spočíva vo výrobe odrodových medovín rôznych druhov slovenského medu. Firma popri produkcii nakupuje široký sortiment druhových medov aj od overených včelárov z celého Slovenska.
  createc msc s.r.o.

  createc msc s.r.o.

  "V jednoduchosti je krása" je krédo našej spoločnosti a našich výrobkov od roku 2006. Len základné BIO suroviny, žiadne zlepšovače chuti, konzervanty, farbivá...
  Peter Vaško

  Peter Vaško

  Firma Peter Vaško pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. Našou hlavnou činnosťou je spracovanie mäsa a výroba mäsových výrobkov najmä paštét balených v skle. Všetky naše výrobky sú vyrábané na základe tradičných domácich receptúr. Naše výrobky sú vhodné pre celiatikov a naviac sú všetky výrobky vyrábané bez použitia konzervačných látok a alegénov s výnimkou dusitanovej soliacej zmesi.
  Pekáreň TurPek

  Pekáreň TurPek

  Pekáreň ponúka zákazníkom širokú paletu výrobkov: rôzne druhy chlebov, rožkov, jemného sladkého a slaného pečiva, knedlí a buchiet a ostatných pekárenských výrobkov. Už od svojho vzniku využíva múku z vlastného mlynu na pečenie tradičných i moderných pekárenských výrobkov. Väčšina výrobkov vyrábaných v pekárni sa robí ručne, aby si týmto spôsobom zachovala jedinečnosť chutí a vôní spojených vo výrobkoch a zároveň neustále uspokojovala požiadavky svojich zákazníkov.
  HAPPYLIFE s. r. o.

  HAPPYLIFE s. r. o.

  Slovenský výrobca chutných kokosových, RAW, či čokoládových tyčiniek, čokolád, pohánkových oblátok a mnohých ďalších dobrôt. Produkty sú v bio kvalite, bez lepku, bez laktózy a vhodné pre vegánov. Taktiež v nich nenájdete žiadne chemické prísady a farbivá.
  SLOVEPO s.r.o.

  SLOVEPO s.r.o.

  Čerstvô, poctivô, ako aj všetko z neho vyrobenô – to sú špeciality z kozieho a kravského mlieka vyrobené na Liptove mliekarmi a syrármi s dlhoročnými skúsenosťami, ktoré si už generácie odovzdávajú. Vyrábajú sa tradičným spôsobom, ručne a bez akýchkoľvek chemických prísad.
  Farma Východná

  Farma Východná

  Farma Východná z Liptova sa riadi heslom: „Šetrné k prírode, prospešné pre nás.“ Venuje sa bio-chovu hovädzieho dobytka a oviec za účelom produkcie mlieka. Ponúka exkluzívne syrové delikatesy a lahodné prírodné syry.
  1 / 3
  Zvoľte si predajňu, aby ste si mohli prezrieť zoznam všetkých miestnych dodávateľov vo vašom obľúbenom obchode.

    

   Zoznam dostupných dodávateľov sa zobrazí po zvolení obchodu zo zoznamu vyššie