icon_search
    Začnite ráno s lahodným čajom alebo kávou
    Káva plná chuti
    Vyskúšajte rozmanité druhy kávy harmonickej a lahodnej chuti, ktoré prebudia vaše telo aj myseľ a budú rozmaznávať všetky vaše zmysly.
    100% Arabica Classic
    100% Arabica Classic
    100 % zmes Arabicy z plantáží Južnej Ameriky. Vychutnajte si bohatú, silnú arómu a dobre vyváženú chuť.
    100% Arabica Crema
    100% Arabica Crema
    Výber tých najlepších, starostlivo upražených zŕn Arabicy z juhoamerických a afrických plantáží. Prekvapivo bohatá pena, dlhotrvajúca chuť a jemná aróma.
    100% Arabica Espresso
    100% Arabica Espresso
    Vyvážená kombinácia káv pochádzajúcich z Južnej Ameriky. Vyznačuje sa výraznou a silnou chuťou. Pod zlatistou penou vás však nadchnú jej jemné aromatické tóny.
    Instantná káva
    Instantná káva
    GOLD FREEZE DRIED - Káva z dobre vyzretých zŕn Južnej Ameriky a Ázie. Chuť plná žiariaceho slnka. Vyskúšajte aj bezkofeínovú kávu GOLD CAFFEIN FREE alebo lahodnú GOLD ARABICA.
    1 / 4
    Kvalitné Tesco čaje
    Čaj je skvelým spoločníkom na každú príležitosť. Dokáže vás povzbudiť, upokojiť či zohriať, ale rovnako aj osviežiť. Vyberte si podľa svojej chuti z našich výborných čajov.
    Ovocný čaj
    Ovocný čaj
    Starostlivo zostavený výber čajov s exotickou príchuťou. Vyskúšajte lahodné variácie liči, acai, manga, granátového jablka alebo čučoriedok.
    Bylinkový čaj
    Bylinkový čaj
    Prinášame vám výber kvalitných čajov s bylinkami, ktoré sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami. Ochutnajte osviežujúcu mätu s príchuťou jablka, hrušky alebo pomaranča a upokojte svoje telo i myseľ po náročnom dni.
    1 / 2
    Nakupujte online.
Je to rýchle a pohodlné