icon_search
  Začnite ráno s lahodným čajom alebo kávou
  Káva plná chuti
  Vyskúšajte rozmanité druhy kávy harmonickej a lahodnej chuti, ktoré prebudia vaše telo aj myseľ a budú rozmaznávať všetky vaše zmysly.
  100% Arabica Classic
  100% Arabica Classic
  100 % zmes Arabicy z plantáží Južnej Ameriky. Vychutnajte si bohatú, silnú arómu a dobre vyváženú chuť.
  100% Arabica Crema
  100% Arabica Crema
  Výber tých najlepších, starostlivo upražených zŕn Arabicy z juhoamerických a afrických plantáží. Prekvapivo bohatá pena, dlhotrvajúca chuť a jemná aróma.
  100% Arabica Espresso
  100% Arabica Espresso
  Vyvážená kombinácia káv pochádzajúcich z Južnej Ameriky. Vyznačuje sa výraznou a silnou chuťou. Pod zlatistou penou vás však nadchnú jej jemné aromatické tóny.
  Instantná káva
  Instantná káva
  GOLD FREEZE DRIED - Káva z dobre vyzretých zŕn Južnej Ameriky a Ázie. Chuť plná žiariaceho slnka. Vyskúšajte aj bezkofeínovú kávu GOLD CAFFEIN FREE alebo lahodnú GOLD ARABICA.
  1 / 4
  Kvalitné Tesco čaje
  Čaj je skvelým spoločníkom na každú príležitosť. Dokáže vás povzbudiť, upokojiť či zohriať, ale rovnako aj osviežiť. Vyberte si podľa svojej chuti z našich výborných čajov.
  Ovocný čaj
  Ovocný čaj
  Starostlivo zostavený výber čajov s exotickou príchuťou. Vyskúšajte lahodné variácie liči, acai, manga, granátového jablka alebo čučoriedok.
  Bylinkový čaj
  Bylinkový čaj
  Prinášame vám výber kvalitných čajov s bylinkami, ktoré sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami. Ochutnajte osviežujúcu mätu s príchuťou jablka, hrušky alebo pomaranča a upokojte svoje telo i myseľ po náročnom dni.
  1 / 2
  Nakupujte online.
Je to rýchle a pohodlné