S pomocníkmi od Tefalu vám bude chutiť každý deň.

Získajte v Tesco produkty Tefal za skvelú cenu.

Kliknite na obrázok pre viac informácií
Tefal Preference panvica Ø 28cm
Panvica Ø 24cm
Panvica na palacinky Ø 25cm
Wok panvica Ø 28cm
Tefal tortová forma Ø 28cm
Formy na pečenie 36 x 24 cm
Formy na pečenie Ø 27cm
Forma na muffiny a cupcake-y
Elektrický gril Plancha Valencia
Ručný ponorný mixér OPTICHEF 3IN1
Kuchynský robot Wizzo
Ručný mixér QUICK MIX
Tefal kuchynská váha
Tefal Blendforce
1 / 14

Vážení zákazníci,

Radi by sme Vás informovali, že z dôvodu vysokého záujmu bude skrátené obdobie vernostného programu, počas ktorého budeme vydávať známky na nákup Tefal produktov za zvýhodnené ceny.

Známky sa budú vydávať do 5. februára 2019. Vaše vyplnené kartičky so známkami na nákup Tefal výrobkov si môžete uplatniť v našich obchodoch do 19. februára 2019 alebo do vypredania zásob. Radi by sme Vás informovali, že zásoba Tefal výrobkov je obmedzená, a preto sa môže stať, že v niektorých obchodoch už Vami vybrané Tefal výrobky nenájdete.

Ďakujeme za pochopenie.

Zbierajte nálepky a kúpte si s vašou
Clubcard produkty Tefal za zvýhodnenú cenu.

Nálepky sa vydávajú od 7. 11. 2018 do 5. 2. 2019, zľavnené produkty si môžete zakúpiť od 7. 11. 2018 do 19. 2. 2019 alebo do vypredania zásob. Na získanie zľavy nazbierajte 10 alebo 15 nálepiek podľa druhu produktu, ktorý si želáte zakúpiť, a počas platby použite svoju Clubcard. Za každých 5 € z nákupu dostanete 1 nálepku. Všetky produkty sú dostupné v obmedzenom počte. Dostupnosť produktov môže byť rozdielna v rôznych obchodoch. Produkty môžu byť zakúpené aj bez predloženia nálepiek, no bez zľavy, za plnú pôvodnú cenu. Akcia prebieha vo všetkých predajniach a jej platné podmienky nájdete tu.