Pre všetky školské dobrodružstvá Pre všetky školské dobrodružstvá
Prejdite nižšie a inšpirujte sa Prejdite nižšie a inšpirujte sa

Prejdite nižšie a inšpirujte sa

Tento rok sa s deťmi pripravíte na školu ešte ľahšie. Prečo? Lebo celú predškolskú prípravu si vybavíte u nás pod jednou strechou vďaka kvalitným školským potrebám za dostupné ceny, ktoré si môžete prezrieť aj tu. Tešíme sa na vás v Tesco!

Recepty

Detský klub

Ponuka plná akcií

Our price
Uhorka šalátová ks (Kus = 0.55)
Uhorka šalátová ks
  055
Pridať do nákupného zoznamu Pridané do nákupný zoznam
Pridať do nákupného zoznamu
Our price
Jablká červené (kg = 1.39)
Jablká červené
  139
Pridať do nákupného zoznamu Pridané do nákupný zoznam
Pridať do nákupného zoznamu
Our price
Citróny (kg = 2.89)
Citróny
  289
Pridať do nákupného zoznamu Pridané do nákupný zoznam
Pridať do nákupného zoznamu
1 / 3

Prezrite si letáky a katalógy

Vyberte
alebo vyberte typ obchodu nižšie a uvidíte presnú ponuku.

Tesco Leták - budúci týždeň

08. 07. - 14. 07. 2020

Tesco Leták - budúci týždeň

Viac informácií  icon_contractLetáková ponuka platí od 8. 7. od 8:00 hod. do 14. 7. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
icon_information
Detaily platnosti

Tesco Leták - aktuálny týždeň

01. 07. - 07. 07. 2020

Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  icon_contractLetáková ponuka platí od 1. 7. od 8:00 hod. do 7. 7. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
icon_information
Detaily platnosti

Tesco Leto plné nízkych cien

08. 07. - 21. 07. 2020

Tesco Leto plné nízkych cien

Viac informácií  icon_contractKatalógová ponuka platí od 8. 7. od 8:00 hod. do 21. 7. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
icon_information
Detaily platnosti

Tesco Magazín | Leto 2020

16. 06. - 03. 09. 2020

Tesco Magazín | Leto 2020

Viac informácií  icon_contract

Letáková ponuka platí od 8. 7. od 8:00 hod. do 14. 7. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Letáková ponuka platí od 1. 7. od 8:00 hod. do 7. 7. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.