Pre všetky školské dobrodružstvá Pre všetky školské dobrodružstvá
Prejdite nižšie a inšpirujte sa

Prejdite nižšie a inšpirujte sa

Tento rok sa s deťmi pripravíte na školu ešte ľahšie. Prečo? Lebo celú predškolskú prípravu si vybavíte u nás pod jednou strechou vďaka kvalitným školským potrebám za dostupné ceny, ktoré si môžete prezrieť aj tu. Tešíme sa na vás v Tesco!

Recepty

1 / 2

Detský klub

1 / 2

Ponuka plná akcií

Tesco Sójový nápoj 1 l (l = 1.69)
Tesco Sójový nápoj 1 l
  169
Pridať do nákupného zoznamu Pridané do nákupný zoznam
Pridať do nákupného zoznamu
Paprika biela zeleninová (kg = 2.29)
Paprika biela zeleninová
  229
Pridať do nákupného zoznamu Pridané do nákupný zoznam
Pridať do nákupného zoznamu
Jablká červené (kg = 0.99)
Jablká červené
  099
Pridať do nákupného zoznamu Pridané do nákupný zoznam
Pridať do nákupného zoznamu
Citróny (kg = 1.79)
Citróny
  179
Pridať do nákupného zoznamu Pridané do nákupný zoznam
Pridať do nákupného zoznamu
1 / 3

Prezrite si letáky a katalógy

Vyberte
alebo vyberte typ obchodu nižšie a uvidíte presnú ponuku.

Tesco Leták - aktuálny týždeň - aktuálny týždeň

13. 11. - 19. 11. 2019

Viac informácií  icon_contractLetáková ponuka platí od 13. 11. od 8:00 hod. do 19. 11. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
icon_information
Detaily platnosti

Tesco Vianoce ako ich máte radi

13. 11. - 26. 11. 2019

Viac informácií  icon_contractKatalógová ponuka platí od 13. 11. od 8:00 hod. do 26. 11. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
icon_information
Detaily platnosti

Tesco Vianoce ako ich máte radi

05. 11. - 21. 11. 2019

Viac informácií  icon_contractKatalógová ponuka platí od 5. 11. od 8:00 hod. do 21. 11. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
icon_information
Detaily platnosti

Tesco Magazín | Jeseň 2019

02. 09. - 25. 11. 2019

Viac informácií  icon_contract

Letáková ponuka platí od 13. 11. od 8:00 hod. do 19. 11. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Katalógová ponuka platí od 13. 11. od 8:00 hod. do 26. 11. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.