Recepty Žlté pops s Catwoman

Suroviny

300 g Oreo sušienok (alebo iných krémových sušienok čiernej farby)
160 g syra Philadelphia
200 g bielej čokolády
50 ml mlieka
potravinárske farbivo (žlté)
cukrové ozdoby

Popis

Dajte sušienky do mixéra. Pridajte krémový syr Philadelphia a miešajte, kým sa prísady nespoja. Táto zmes by mala mať jednotnú konzistenciu. Mokrými rukami vytvarujte zmes do guľôčok o niečo menších ako vlašský orech. Dajte ich na tanier. Vložte paličku do každej guľôčky. Dajte hotové guľôčky do mrazničky na 30 minút. Medzitým rozpustite bielu čokoládu vo vodnom kúpeli. V mlieku rozpustite farbivo. Postupne pridávajte mlieko k čokoláde, vždy chvíľu počkajte a miešajte. Zmes by mala byť jednotná bez hrčiek a dostatočne tekutá na to, aby sa do nej dali ponoriť cake pops, no tiež by mala byť dostatočne hustá na to, aby z nich nestiekla. Možno nepoužijete celé mlieko, no keď potrebujete, môžete ho pridať trošku viac. Vyberte hotové cake pop guľôčky z mrazničky. Namočte ich do pripravenej polevy. Potom niektoré z nich posypte cukrovým topingom. Nechajte cake pops s polevou na tanieri a dajte ich do chladničky, kým poleva nestuhne. Za inšpirácie ďakujeme Marysii, autorke receptov. :)

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 28. 10. od 8:00 hod. do 3. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8