Recepty Zemiakové vejáriky

Suroviny

väčšie zemiaky

klobáska

slanina

cesnak

cibuľa

soľ

korenie podľa chuti (oregano, bazalka, provensalské,...)

rôzne druhy syra

Popis

Zemiakové vejárikyOčistíme zemiaky – ak používame nové, šupku môžeme nechať, v tom prípade ich však riadne umyjeme. Nakrájame slaninku, klobásku, cibuľu, cesnak či ďalšie obľúbené ingrediencie. Zemiaky nakrájame na vejáriky. Dávame pozor, aby sme zemiak neprekrojili až celkom nadol, aby sa nám nerozpadol. Do zemiaku poukladáme suroviny podľa chuti. Pripravené zemiaky naukladáme do pekáča, osolíme, okoreníme a po troche polejeme každý zemiak olejom. Zakryjeme alobalom a pečieme pri teplote 200 °C zhruba 45 minút. Povrch posypeme strúhaným syrom a na záver dáme odokryté dopiecť na 5 – 10 minút.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8