Recepty Zapekaný jarný batôžtek

Suroviny

1 balenie lístkového cesta
údené mäso (vareného alebo čerstvého teľacieho karé)
6 plátkov ementálskeho syra
1 vajce
soľ
špenátový list (alebo medvedieho cesnaku)
tymian (podľa chuti)
mleté čierne korenie
sezam

Popis

Postup

Údené mäso uvaríme domäkka. Ak používame čerstvé teľacie, z každej strany ho opražíme.Lístkové cesto rozvaľkáme na hrúbku asi 3 mm a rozdelíme ho na 6 častí.Na lístkové cesto uložíme plátok syra. Na syr uložíme špenát, medvedí cesnak a bylinky.Navrch uložíme mäso, ktoré sme rozdelili na 6 častí.Pevne uzatvoríme do batôžkov.Potrieme vajíčkom, posypeme sezamom a pečieme asi 20 minút na 180 °C dozlatista.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8