Recepty Zapečená zeleninová panvička
Suroviny
1 stredne veľká cuketa (asi 350 g)
1 stredne veľký baklažán (asi 350 g)
2 červené cibule
1 žltá paprika
150 g kuskusu
1 plechovka krájaných paradajok
3 PL olivového oleja
100 g syra feta
1 ČL sušeného oregana
pár lístkov čerstvej bazalky
soľ
čierne korenie
Popis

Cuketu, baklažán, cibuľu a papriku nakrájame na väčšie kúsky. Baklažán rozprestrieme na plech, osolíme a necháme ho 5 minút vypotiť. Na panvici rozohrejeme 1 PL oleja a sprudka osmažíme zeleninu – trvá to zhruba 2 až 3 minúty.

V kanvici dáme zovrieť 350 ml vody a zalejeme ňou kuskus. Kuskus osolíme, pridáme 1 PL olivového oleja, prikryjeme pokrievkou a necháme asi 10 minút stáť. Kuskus nasiakne vodu a uvarí sa sám v pare.

Uvarený kuskus premiešame so zeleninou, dochutíme oreganom, bazalkou a dáme do zapekacej misky. Zmes zalejeme konzervovanými paradajkami, navrch poukladáme kúsky syra a pečieme približne 15 minút v rúre vyhriatej na 175 °C.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy

Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 19. 6. od 8:00 hod. do 25. 6. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4