Vrstvené zeleninové šaláty v skle

Suroviny

zelený šalátový list (rukola, špenát alebo ľadový šalát)
strukovina (podľa chuti cícer, červená fazuľa alebo červená šošovica)
reďkovka (prepolená)
avokádo
mrkva (nastrúhaná)
cuketa (na kocky nakrájaná)
cvikla (kocka)
paprika (farebná)
uhorka
dresing (podľa chuti jogurt zmiešaný s nivou, med s horčicou, smotana zmiešaná s bylinkami a prelisovaným ces)

Popis

Do veľkých (700 ml) sklených pohárov vrstvíme zeleninu do pekných farebných vrstiev. Nepridávame zatiaľ žiadnu soľ ani olej, aby zelenina nepustila šťavu a nezmäkla.

Na spodok dáme ťažšie druhy ako strukovinu, paradajky, reďkovky, pokračujeme s utlačenými listovými šalátmi. Uzavrieme viečkom a vložíme do chladničky.

Vrstvené zeleninové šaláty v skleTakto si môžeme pripraviť obed na druhý deň do práce. Dresing si pripravíme do inej nádobky. Šalát ním prelejeme až pred podávaním.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 18. 11. od 8:00 hod. do 24. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8