Recepty Vianočný punč

Suroviny

Tradičný vianočný punč:
700 ml červeného vína (suchého)
750 ml ovocného čaju
3 mleté škorice (celé)
3 pomaranče
1 hrsť suešenej slivky
250 ml rumu
3 PL medu
10 klinčekov
2 citróny
Detský punč:
1 l pomarančového džúsu
3 PL medu
3 mleté škorice (celé)
3 pomaranče
1 červené jablko
1 l ovocného čaju
1 hrsť hrozienok
6 klinčekov
2 citróny

Postup

1

Tradičný vianočný punč - Citróny a pomaranče zľahka vytlačíme a nakrájame na kocky. Získanú šťavu, spolu s nakrájaným ovocím, sušenými slivkami (tiež odporúčame nakrájať na kocky), klinčekmi, škoricou a vínom, pridáme do uvareného čaju (podľa vašej chuti čierny alebo ovocný) a zohrejeme po bod varu. Po odstavení pridáme med, rum a servírujeme.

2

Detský punč - Citróny a pomaranče zľahka vytlačíme. Získanú šťavu, spolu s nakrájanými pomarančmi, citrónmi a jablkom, klinčekmi, škoricou a džúsom, pridáme do uvareného čaju a prevaríme. Po odstavení pridáme med, hrozienka a servírujeme.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 28. 10. od 8:00 hod. do 3. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8