Recepty Vianočný punč

Suroviny

Tradičný vianočný punč:

700 ml suchého červeného vína

750 ml čaj

3 škorice (celé)

3 pomaranče

1 hrsť sušené slivky

250 ml rumu

3 PL medu

10 klinčekov

2 citróny

Detský punč:

1 l pomarančový džús

3 PL medu

3 škorice (celé)

3 pomaranče

1 jablko

1 l ovocný čaj

1 hrsť hrozienok

6 klinčekov

2 citróny

Postup

1

Tradičný vianočný punč - Citróny a pomaranče zľahka vytlačíme a nakrájame na kocky. Získanú šťavu, spolu s nakrájaným ovocím, sušenými slivkami (tiež odporúčame nakrájať na kocky), klinčekmi, škoricou a vínom, pridáme do uvareného čaju (podľa vašej chuti čierny alebo ovocný) a zohrejeme po bod varu. Po odstavení pridáme med, rum a servírujeme.

2

Detský punč - Citróny a pomaranče zľahka vytlačíme. Získanú šťavu, spolu s nakrájanými pomarančmi, citrónmi a jablkom, klinčekmi, škoricou a džúsom, pridáme do uvareného čaju a prevaríme. Po odstavení pridáme med, hrozienka a servírujeme.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 22. 1. od 8:00 hod. do 28. 1. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4