Recepty Vianočný kapustový šalát

Suroviny

Na šalát:

2 mrkvy (rozpolené)

100 g pekanových orechov (nahrubo nakrájané)

2 červené papriky (vylúpené a nakrájané na plátky)

½ biela kapusta (nasekaná)

Na dresing:

2 PL javorového sirupu

8 PL olivového oleja

2 dijónska horčica (šálky)

2 PL jablčného octu

Postup

1

Ošúpte mrkvu a potom ju premiešajte s ostatnými ingredienciamii šalátu vo veľkej miske.

2

Zmiešajte všetky dresingové ingrediencie v nádobe, ochuťte a potom zatvorte vekom a dobre pretraste. Nalejte na šalát až vtedy, keď sa chystáte jesť. Šalát a aj dressing vydržia v chladničte až 4 dni.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8