Recepty Vianočný cheesecake s figami

Suroviny

250 g maslových sušienok
1 čl sušeného zázvoru
75 g masla
3 vajcia
5 PL medu
1 čl perníkového korenia

Postup

1

Sušienky rozdrvíme v mixéri alebo pomelieme, nasypeme do misky, pridáme zázvor, prilejeme maslo a vypracujeme masu, ktorú rovnomerne natlačíme do tortovej formy.

2

Vo veľkej mise ponorným mixérom dohladka rozmixujeme všetky suroviny – tvaroh, vajcia, med a perníkové korenie.

3

Keď máme hladký krém, nalejeme ho do formy so sušienkovým korpusom. Pečieme vo vyhriatej rúre pri teplote 180 °C 45 – 60 minút.

4

Po uplynutí času rúru vypneme, ale koláčik v nej necháme až do vychladnutia. Nakoniec dáme cheesecake ešte do chladničky a pred podávaním ho potrieme medom, pridáme čerstvé figy a posekané oriešky.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 25. 11. od 8:00 hod. do 1. 12. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8