Recepty Vianočný cheesecake s figami

Suroviny

250 g maslových sušienok

lyžica sušeného zázvoru

75 – 100 g masla

3 vajcia

5 lyžíc medu

lyžička perníkového korenia

Popis

Sušienky rozdrvíme v mixéri alebo pomelieme. Rozdrvené sušienky nasypeme do misky, pridáme zázvor, prilejeme maslo a vypracujeme masu. Vo veľkej mise rozmixujeme najlepšie ponorným mixérom všetky suroviny (tvaroh, vajcia, med a perníkové korenie) dohladka. Keď máme hladký krém, nalejeme ho do pripravenej formy s krustou. Pečieme vo vyhriatej rúre na 180 °C 45 – 60 minút. Po uplynutí času rúru vypneme, ale koláčik v nej necháme až do vychladnutia. Nakoniec dáme cheesecake ešte do chladničky a pred podávaním potrieme medom, pridáme čerstvé figy a posekané oriešky.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8