Recepty Veganburger

Suroviny

konzerva cíceru

konzerva kukurice

hrsť čerstvého koriandru alebo bazalky

štipka mletej papriky

štipka rasce

štipka sušeného koriandra

kôra z citróna

3 PL múky (kukuričnej, špaldovej, celozrnnej)

soľ

olej

na oblohu: ľadový šalát, avokádo, paradajky, grilované huby

Popis

Cícer a kukuricu scedíme. V kuchynskom procesore rozmixujeme cícer a kukuricu. Zmes nemusí byť celkom hladká, pretože chceme, aby náš burger príjemne chrumkal.


Teraz do misy pridáme ostatné suroviny a zahustime múkou.


Tvarujeme placky hrubé asi 1 – 2 cm. Poprášime ich múkou a dáme do chladničky zrhuba na 60 minút.


VeganburgerNa grile alebo na panvici rozohrejeme olej a placky na ňom z každej strany opečieme dochrumkava. Podávame na celozrnnej žemli s množstvom zeleniny a s paradajkovou omáčkou, prípadne s kečupom.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8