Recepty Vajíčkový raňajkový mafin

Suroviny

12 vajec

½ šálky šunky nakrájanej na kocky

½ hrnčeka mlieka alebo smotany

3 PL olivového oleja

1 hrnček na kocky nakrájaného pečiva (celozrnné rožky)

½ šálky nastrúhaného ementálu

plech na mafiny

rôzne iné ingrediencie podľa vlastnej fantázie a chuti

špenát a losos

brokolica a niva

paprika a čili

huby a červená cibuľa

Popis

Rúru predhrejeme na 200 °C, plech vymastime. Do veľkej misy vylejeme vajcia, mlieko, pečivo, syr, šunku a zmiešame dohromady.


Vajíčkový raňajkový mafinZmes rovnomerne rozdelíme a pridáme zvyšné ingrediencie podľa vlastnej chuti a zapekáme približne 20 minút dozlatista. Mafiny podávame teplé.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4