Recepty Tortilly so zeleninou a s hummusom

Suroviny

1 balenie hummusu
3 tortillové placky
1 uhorka (veľká)
2 mrkvy (veľké)
1 ks rímskeho šalátu
2 lyžice olivového oleja
1 červená paprika
1 zelená paprika
1 paradajka (veľká)
1 limetka
1 avokádo
1 hrsť petržlenovej vňate
soľ
mleté čierne korenie

Postup

1

Tortillu položte na panvicu s troškou oleja a smažte, kým nesčervenie. Položte ju na dosku alebo tanier, rovnomerne ju potrite hummusom a pridajte niekoľko lístkov šalátu a na kúsky nakrájanú zeleninu. Ochuťte soľou, čiernym korením a pokvapkajte limetkovou šťavou.

2

Zaviňte do fólie tak, aby ste vytvorili rolku. Následne ju môžete ešte zavinúť do papiera.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 21. 10. od 8:00 hod. do 27. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sviatočné prípravy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 20. 10. od 8:00 hod. do 2. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8