Recepty Tortillové jednohubky

Suroviny

4 tortillové placky

1 plátok grilovaných kuracích pŕs

2 paradajky

8 listov šalátu

2 uhorky

100 g zelených olív

2 kyslé uhorky

3 lyžice majonézy

3 lyžice bieleho jogurtu

čierne korenie

soľ

Popis

Kuracie prsia pokrájame na malé kúsky. Kyslé uhorky postrúhame na jemnom strúhadle a rozmiešame s majonézou a jogurtom. Dosolíme a dokoreníme čiernym korením. Paradajky a uhorky pokrájame na kocky. Tortillové placky potrieme prevarenou vodou a sparíme ich na suchej teflonovej panvici. Počkáme, kým nevychladnú.

Každú placku potrieme porciou majonézovej omáčky, naložíme na ňu po dva lístky šalátu, kurča, olivy, paradajku a uhorku. Placky zvinieme do tesnej rolky, zabalíme do potravinovej fólie a necháme 15 minút odstáť.

Po 15 minútach odvinieme rolky z fólie a pokrájame ich na menšie porcie. Do každej porcie zapichneme špáradlo.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8