Recepty Tortillové jednohubky

Suroviny

4 tortillové placky
1 plátka kuracích pŕs (grilovaných)
2 paradajky
8 listov ľadového šalátu
2 uhorky
100 g zelených olív
2 kyslé uhorky
3 lyžice majonézy
3 lyžice bieleho jogurtu
čierne korenie
soľ

Popis

Kuracie prsia pokrájame na malé kúsky. Kyslé uhorky postrúhame na jemnom strúhadle a rozmiešame s majonézou a jogurtom. Dosolíme a dokoreníme čiernym korením. Paradajky a uhorky pokrájame na kocky. Tortillové placky potrieme prevarenou vodou a sparíme ich na suchej teflonovej panvici. Počkáme, kým nevychladnú.

Každú placku potrieme porciou majonézovej omáčky, naložíme na ňu po dva lístky šalátu, kurča, olivy, paradajku a uhorku. Placky zvinieme do tesnej rolky, zabalíme do potravinovej fólie a necháme 15 minút odstáť.

Po 15 minútach odvinieme rolky z fólie a pokrájame ich na menšie porcie. Do každej porcie zapichneme špáradlo.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 25. 11. od 8:00 hod. do 1. 12. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8