Recepty Tortilla s hummusom a zeleninou

Suroviny

2 veľké pšeničné tortilly

2 plátky žltého syra

listy špenátu

200 g prírodného hummusu

sladká kukurica z konzervy

malinové paradajky

soľ

čierne korenie

Postup

1

Tortilly zľahka pokvapkajte vodou a zohrejte na panvici alebo v rúre, kým nebudú mäkké a pružné.

2

Hummus dobre rozotrite na teplé tortilly. Pridajte špenátové listy, tenké plátky paradajok a trošku kukurice. Všetko ochuťte soľou a čiernym korením.

3

Tortilu zaviňte podobne ako palacinky: pravý a ľavý okraj vložte do stredu a všetko zrolujte. Zabaľte do hliníkovej fólie.

4

Pred konzumáciou prerežte tortilly na polovicu. Takýto obed výborne chutí teplý aj studený.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 7. 4. od 8:00 hod. do 11. 4. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Veľká noc plná vôní

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 25. 3. od 8:00 hod. do 13. 4. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4