Recepty Syrovo-šunkové palacinky

Suroviny

300 ml polotučného mlieka
1 vajce
100 g hladkej múky
PL slnečnicového oleja
bazalkové pesto
200 g syra (strúhaného)
8 plátkov údenej šunky
soľ
slnečnicový olej (na vyprážanie)

Postup

1

Mlieko, vajce, múku, soľ vymiešame v mise na hladké, riedke cesto.

2

Necháme odpočívať asi 20 minút.

3

Na palacinkovej panvici zohrejeme trošku oleja, nalejeme za naberačku cesta a rozotrieme po celej panvici. Rovnomerne opražíme z oboch strán dozlatista.

4

Na palacinku rozotrieme lyžičku bazalkového pesta, zakryjeme plátkom šunky, posypeme syrom a preložíme na trojuholníky, alebo zavinieme do ruličky. Podávame teplé.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 23. 9. od 8:00 hod. do 29. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8