Recepty Syrovo-šunkové palacinky

Suroviny

300 ml polotučného mlieka

1 vajce

100 g hladkej múky

1,5 PL slnečnicového oleja

bazalkové pesto

200 g strúhaného syra

8 šunka plátky

soli (štipka)

olej (na vyprážanie)

Postup

1

Mlieko, vajce, múku, soľ vymiešame v mise na hladké, riedke cesto.

2

Necháme odpočívať asi 20 minút.

3

Na palacinkovej panvici zohrejeme trošku oleja, nalejeme za naberačku cesta a rozotrieme po celej panvici. Rovnomerne opražíme z oboch strán dozlatista.

4

Na palacinku rozotrieme lyžičku bazalkového pesta, zakryjeme plátkom šunky, posypeme syrom a preložíme na trojuholníky, alebo zavinieme do ruličky. Podávame teplé.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 15. 7. od 8:00 hod. do 21. 7. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Leto plné nízkych cien

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 8. 7. od 8:00 hod. do 21. 7. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8