Recepty Smoothie

Suroviny

1-2 ks banánov

2 šálky bobuľového ovocia (napríklad černice)

1 šálka vody

lístky mäty

Postup

1

Toto rýchle vitamínové potešenie je ideálne na ráno, na desiatu alebo aj ako zdravý poobedný dezert. Postup je jednoduchý:

2

Do mixéra vložíme kúsky banánu, umyté černice (môžu byť aj mrazené, nápoj bude pôsobiť skoro ako zmrzlina), rozmixujeme, pridáme vodu a opäť dlhšie pomixujeme. Mätu môžeme použiť bud' na ozdobenie, alebo ju priamo v nápoji rozmixujeme.

3

Ak sebe alebo svojim deťom chceme pripraviť niečo sýtejšie, pridáme do receptu 2 PL ovsených vločiek, chia semienka a namiesto vody použijeme mlieko podľa potreby. Všetko spolu rozmixujeme a necháme odstáť, aby sa chute spojili. Dobrú chuť!

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 12. 8. od 8:00 hod. do 18. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Späť do školy

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Katalógová ponuka platí od 29. 7. od 8:00 hod. do 16. 8. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografi e. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8