Recepty Slané pizza slimáky

Suroviny

Cesto:

300 ml vlažného mlieka

3 PL oleja

1,5 ČL soli

500 g polohrubej múky

2,5 ČL sušené droždie

Plnka:

150 ml paradajkového pretlaku

150 g mozzarelly (strúhanej alebo iného syra)

2 PL pizza korenie

soľ

Postup

1

Všetky suroviny na cesto spolu zmiešame a vypracujeme hladké cesto. V mise ho zakryjeme a necháme nakysnúť na dvojnásobok - asi 1 - 1,5 hodiny.

2

Vykysnuté cesto vyklopíme na dosku a rozvaľkáme na obdĺžnik asi 30 x 45 cm.

3

Zmiešame suroviny na plnku a rozotrieme na cesto.

4

Cesto zrolujeme a nakrájame na asi 2,5-centimetrov široké kúsky - slimáky.

5

Prenesieme ich na papierom na pečenie vystlané plechy, zakryjeme a necháme kysnúť ešte asi hodinu.

6

Ku koncu vyhrejeme rúru na 175 °C a pečieme asi 25 - 30 minút dozlatista. Necháme vychladnúť a ak nám zostala omáčka, môžeme ju podávať k týmto slimákom

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 9. od 8:00 hod. do 22. 9. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Viac informácií  InformáciePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalógová ponuka platí od 8. 9. od 8:00 hod. do 6. 10. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Katalógová ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V katalógu sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8