Recepty Šalát so syrom halloumi

Suroviny

500 g syra halloumi (nakrájaného na 8 plátkov)
3 červené jablká (nakrájané na plátky)
2 PL citróna (len šťava)
3 šaláty little gem (rozdelené na lístky)
250 g reďkoviek
100 g pekanových orechov (opražených a nahrubo nakrájaných)
4 PL olivového oleja
1 PL horčice (celozrnnej)
2 PL medu

Popis

Plátky jabĺk dáme do misy, pokvapkáme citrónovou šťavou a dobre premiešame, aby nezhnedli. Listy šalátu poukladáme do inej misky, nasypeme jablká, reďkovky a orechy.
V hrnčeku rozšľaháme 3 lyžice olivového oleja s citrónovou šťavou, ktorá nám ostala, s horčicou a medom. Touto zmesou pokvapkáme šalát, jablká a reďkovky.

V panvici na grilovanie si rozohrejeme olivový olej, položíme plátky syra halloumi a opekáme asi 2 minúty z každej strany pekne dozlata. Keď máme všetky plátky opečené, poukladáme ich na šalát a hneď podávame.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy


Tesco leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 18. 11. od 8:00 hod. do 24. 11. 2020 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodov, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchody s r ybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Cesta na Senec 2, 821 04 Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8