Recepty Šalát so syrom halloumi

Suroviny

500 g syra halloumi nakrájaného na 8 plátkov

3 jablká nakrájané na plátky

2 PL citrónovej šťavy

3 šaláty little gem rozdelené na lístky

250 g reďkoviek

100 g  opražených a nahrubo nakrájaných vlašských orechov

4 PL olivového oleja

1 PL  celozrnnej horčice

2 PL medu

Popis

Plátky jabĺk dáme do misy, pokvapkáme citrónovou šťavou a dobre premiešame, aby nezhnedli. Listy šalátu poukladáme do inej misky, nasypeme jablká, reďkovky a orechy.
V hrnčeku rozšľaháme 3 lyžice olivového oleja s citrónovou šťavou, ktorá nám ostala, s horčicou a medom. Touto zmesou pokvapkáme šalát, jablká a reďkovky.

V panvici na grilovanie si rozohrejeme olivový olej, položíme plátky syra halloumi a opekáme asi 2 minúty z každej strany pekne dozlata. Keď máme všetky plátky opečené, poukladáme ich na šalát a hneď podávame.

Vytlačiť stránku
Zdieľať recept

Prezrite si letáky a katalógy

Tesco Leták - aktuálny týždeň

Viac informácií  InformáciePonuka je platná v hypermarketoch.
Letáková ponuka platí od 16. 10. od 8:00 hod. do 22. 10. 2019 alebo do vypredania zásob podľa otváracích hodín jednotlivých obchodných jednotiek, s výnimkou obmedzenia platnosti na vybraných stránkach. Letáková ponuka nie je platná v predajniach Tesco Expres. Ponuka neplatí počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Ponuka pultového predaja rýb platí len pre obchodné jednotky s rybacím obslužným pultom. Ceny sú uvedené v eurách. V letáku sú použité ilustračné fotografie. Za prípadné tlačové chyby sa ospravedlňujeme. Tesco Stores SR, a. s., Kamenné nám. 1/A, Bratislava.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podľa vašej chuti

Hopla! Neexistujú žiadne produkty zodpovedajúce vášmu filtrovaniu. Prosím, upravte kritériá vyhľadávania.
2 3 4